Televizyon

Alp Kırşan’ın sunduğu Kapanmadan Kazan’da değişiklik

TV 8’de yayınlanan fenomen yarışma Survivor’ın sunuculuğundan ayrıldıktan sonra Star TV’de Kapanmadan Kazan adlı yarışmayı sunmaya başlayan Alp Kırşan’a reyting şoku… Yeni yarışmanın düşük reytingler alması nedeniyle Star yönetimi çareyi gün değişikliğine gitmekte buldu.

Yayınlandığı Çarşamba günleri reytinglerde üst sıralarda kendisine yer bulamayan Kapanmayan Kazan yarışmasında gün değişikliğine gidildi. Alp Kırşan’ın sunduğu yarışmanın yayın günü değişecek.

Alp Kırşan’ın sunumu ile Kapanmadan Kazan, artık Cumartesi akşamları izleyici ile buluşacak. Yeni yarışmanın yayınlandığı son bölüm reytinglerde 9. sırada kendisine yer buldu. Star yönetimi gün değişikliği hamlesiyle Kapanmadan kazan yarışması için daha fazla reytingi amaçlıyor.

Yayınlandığı her ülkede büyük beğeni toplayan ve birbirinden değerli ödüller kazandıran Kapanmadan Kazan, yeni gününde de izleyenlere eğlenceli saatler geçirtecek. Kapanmadan Kazan’ın yeni bölümü, 29 Haziran Cumartesi, 20.00’de Star TV ekranlarında yer alacak.

Uzun yıllardır Acun Medya ile çalışan Alp Kırşan, 2012 yılından beri reytingleri alt üst eden Survivor’un sunuculuğunu yapıyordu. Renkli kişiliğiyle herkesin beğenisini kazanan ismin Survivor’un yeni sezon bölümlerinde yerini Murat Ceylan’a bırakması ise, sevenlerini bir hayli üzmüştü.

Acun Ilıcalı ile aralarında bir problem olup olmadığı hakkında çıkan iddialara cevap veren Kırşan, Survivor’dan ayrılma kararını yarışma bittikten sonra ailesiyle buluştuğu an aldığını söylemişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu