Televizyon

Alper Ateş’in sunduğu Ben Bilirim’de flaş değişiklik

360 kanalında Alper Ateş’in sunumuyla ekrana gelen fenomen yarışma programı Ben Bilirim, koronavirus salgını nedeniyle, bundan böyle yeni konseptiyle izleyicisiyle buluşacak.

“Yeni nesil yayıncılık” sloganıyla başarılı programlara imza atan 360’ta yarışma tutkunlarının ailece izledikleri Ben Bilirim, yarışmacıları ile online ortamda buluşmaya devam ediyor.

Ekranların sevilen sunucusu Alper Ateş’le ‘Ben Bilirim’ hafta içi her akşam 360 seyircisiyle buluşuyor.

20 Nisan 2020 Pazartesi gününden itibaren; hafta içi her akşam 19:45’de yeni konseptiyle çekilen bölümleriyle 360 ekranlarında olacak.

Sağlık için evde kaldığımız bu günlerde yarışmacılar evlerinden yarışmaya katılıyorlar. Alper Ateş’in sesli ve görüntülü olarak online ortamda yarıştırdığı iki yarışmacı bu heyecanı evlerinde yaşıyor. Hem yarışmacılar hem ekran başındaki seyirciler yarışmaya evlerinden dahil olup, farklı kategorilerden keyifli soruları yanıtlamaya çalışıyorlar.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu