Magazin

Alper Potuk Tuvana Türkay ile ayrılık haberlerine son noktayı koydu

Son günlerde magazin medyasında gündem olan Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk ile ünlü oyuncu Tuvana Türkay’ın ilişkisinde flaş gelişme…Ünlü futbolcu Alper Potuk, yaptığı yazılı açıklama ile sürekli gündemde olan Tuvana Türkay ile olan ilişkisinin akıbetine net bir biçimde açıklık getirdi.

BİR DARGIN BİR BARIŞIK İLİŞKİ SONA ERDİ

Alper Potuk, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Tuvana Türkay ile ortaklaşa aldıkları karar sonucu ünlü oyuncu ile yollarını ayırdıklarını duyurdu.

TUVANA TÜRKAY AYRILIK HABERLERİNİ YALANLAMIŞTI

Fenerbahçeli milli futbolcu Alper Potuk ile Tuvana Türkay’ın ayrıldığı yönünde haberler magazin basında bolca yer almıştı. Tuvana Türkay ayrılık haberleriyle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “‘Alper ile ayrılmadık ben yeni bir diziye başladım, onun da maçları var çok sık dışarıda görünmüyoruz, her şey yolunda” diye konuşmuştu. Ama gelinen noktada olayın Türkay’ın anlattığı gibi olmadığı ortaya çıktı.

İŞTE O AÇIKLAMA

Alper Potuk, oldukça açık ve net ifadelerle ayrılık haberini duyurması dikkatlerden kaçmadı.

İşte Alper Potuk’un Tuvana Türkay ile ilişkisi hakkındaki o açıklaması:

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu