Magazin

Alyson Eckmann ikinci Ivana Sert olma yolunda

19 Nisan’da Real Madrid-Fenerbahçe Eurolig’teki basket maçında birkaç saniyeliğine ekrana gelen ve medyanın gündemine giren Alyson Eckmann yine gündemde. İspanya’da yaşayan 25 yaşındaki Amerikalı  Alyson Eckmann, söylediği Fenerbahçe marşıyla sosyal medyada izlenme rekorları kırmıştı. Alyson çılgınlığı son sürat devam ediyor. Sosyal medyaya bakılırsa Beyaz Show’da boy göstermesine, Ivana Sert ile moda programı yapmasına artık sayılı günler kaldı.

Tam adı Alyson Rae Eckmann olan Amerikalı güzel, İspanya’da modellik yapmasının yanı sıra televizyon ekranlarında da kendini gösteriyor. Aly Eckmann, Türk taraftarların attığı tweet’ler sonrası şaşkına uğrarken, atılan tweet’lerin bazılarını sosyal medya hesaplarında paylaştı ve bu ilgiden fazlasıyla memnun olmuştu.

Üzerinde bir bahis sitesinin tişörtüyle fotoğrafı yayınlanan eckman’ın bir proje olup olmadığı konusu şöyle dursun; genç kadın en son Fenerbahçe Eurolig F 4’da İspanyol takımı Laboral Kutxa’yı Berlin’de uzatmada yendiği maçta tribünlerde Fenerbahçe formasıyla boy gösterdi.

Türkiye’nin gündeminde kalabilmek için başta sosyal medya olmak üzere tüm PR imkanlarını kullanan Eckmann sosyal medyayı haklı çıkarıp Türkiye’deki ünlüler kervanına katılabilecek mi?

İşte, sosyal medya Twitter’da Alyson Eckmann paylaşımlarından bazıları:

Avarel Dalton ‏@dalton_avarel
Kezbanların aly eckmann fobisi 🙂

 

Son Of Gotham ‏@lacivertpapyon1
Aly Eckmann’ı ne kıskandınız be kardeşim hak ediyor kız Gelsin burda reklamlarda fln oynasın hadise oynayınca sıkıntı yok bunda mı var?

 

Cuma Kayabaşı ‏@CKMavimgelem
Aly Eckmann Fenerbahçe’nin yükselişinin sembolleştirilmesi aslında.Fenerbahçe’nin taraftar kitlesi daha da büyüyecek.Kadınlar kıskanmasın 😉

Büşra Kurt ‏@catlamayanoje
Aly Eckmann takıma diegodan daha faydalı net

Dilara ‏@dilarasenturkk
Aly Eckmann yine kırk yıllık Fenerbahçe taraftarıymış gibi sevinçliyim rolüne girmiş. Sen anca bizim karı kız düşkünlerini kandırırsın.

Sercan ‏@fener_1_9_0_7
Aly Eckmann gibiler lazım her kulvarda tanıtım icin …..  …. bırak tribünü tvde mac olsa izlemezler burada FBliyim diye ahkam kesiyolar

ÜPdiyeiçineçekbeni ‏@ulkempekguzel1
Şu Aly Eckmann yüzünden Fenerimin başarısına sevinemez oldum. Şu kadının Fenerbahçe’yi kullanmasına izin veriyorsunuz ya bir şey demiyorum.

uzun ihsan efendi ‏@burak__ay
Aly Eckmann’ın seneye Survivor’a katılma ihtimali inanılmaz derecede yüksek.

Alper Karaman ‏@alperkaraman28
Facebook’ta birisi Aly Eckmann’ın resmini kullanarak fake bir hesap açmış;resim paylaşınca abazalar yorumlarıyla sulanıyor;komik…

Ahmeliyat ‏@yatzibarlan
ülkemi azıcık tanıyosam bu aly eckmann seneye star tv’de ivana sert’le birlikte güzellik programı sunar

Yaşar Karakaş. ‏@gladyator6425
Aly Eckmann paranın kokusunu almış çok belli bir şeyler koparmadan bırakmaz.

Serdar Nalçakar ‏@snalcakar
Aly Eckmann haftaya Beyaz Show’a çıkar. Öbür hafta Halil Söyletmez ile vine çekip yazın bi tane dandik filmde oynar ve memleketine döner.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu