GündemManşet

Amerikalı komedyen Kathy Griffin kesik başlı trump fotoğrafı için nasıl çark etti?

ABD’li komedyen Griffin, kesik başlı bir foto ile Trump’a gönderme yaptı ancak kısa bir süre sonra geri adım attı. “Trump’ın kesik başıyla” verdiği poz üzerine gelen tepkiler ardından ünlü kadın komedyen deyim yerindeyse çark etti.

Trump’a sert muhalefetiyle tanınan 56 yaşındaki Emmy ödüllü oyuncu ve komedyen Griffin, gelen tepkiler üzerine ünlülerin fotoğrafçısı Tyler Shields’tan fotoğrafı internetten kaldırmasını istedi ardından da sosyal medya Twitter üzerinden bir özür videosu yayınladı. Videosunu “I am sorry. I went too far. I was wrong.” (Üzgünüm. Çok ileri gittim. Hata ettim.) notuyla paylaşan Griffin’e bu kez de neden fotoğrafı sildiği yönünde yorumlar gelmeye başladı.

Özür videosunda Griffin “Çizgiyi aştığm. Fotoğraf çok rahatsız edici. İnsanları nasıl etkilediğini anlıyorum. İleri gittim. Beni affedin” açıklamasını yaptı.

Amerikalı komedyen Kathy Griffin, ABD Başkanı Donald Trump’ın yüzüne benzeyen kanlı bir kesik baş ile çektirdiği fotoya Trump’ın oğlundan, Clinton’ın kızından da eleştiriler geldi.

Donald Trump’ın oğlu Donald Trump Jr, sosyal medyada büyük tartışma yaratan fotoğraf için “İğrenç ama sürpriz değil. Günümüzde sol bu. Bunun kabul edilebilir olduğunu düşünüyorlar” dedi.

Clinton’ın kızı Chelsea Clinton: Barbarca ve yanlış

Trump’ın 2016 seçimlerindeki Demokrat rakibi Hillary Clinton’ın kızı Chelsea Clinton da fotoğrafa, “Barbarca ve yanlış. Bir cumhurbaşkanını öldürme şakası komik olamaz” tepkisini verdi.

Eski Cumhuriyetçi başkan aday adaylarından Mitt Romney de, “Siyasetimiz çok seviyesiz, çok kaba bir hal aldı. Ama Kathy Griffin’in pozu, bunu daha iğrenç, daha barbar bir seviyeye taşıdı” diyerek eleştirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu