Televizyon

Ana Kuzusu’nda sezon finalinin şampiyonu kim oldu?

TRT1’de hafta içi her gün ekrana gelen 1000 altın ödüllü Ana Kuzusu’nda ikinci sezonun şampiyonu belli oldu. Yeliz Güler’in sunduğu heyecan dolu yarışmada birincilik ipini göğüsleyen isim belli oldu. Kızların maharetlerini sergilediği ve annelerinin onlara not verdiği ‘Ana Kuzusu’nda ikinci sezon heyecanı, yapılan büyük finalle sona erdi.

ANA KUZUSUNUN ŞAMPİYONU FATMA NUR KONYAR

TRT1 ekranlarında hafta içi her gün 11.15’te yayınlanan ve Yeliz Güler’in sunduğu yarışmada, 4 kız anneleriyle birlikte, toplam 1000 çeyrek altını kazanmak için yarıştılar. Fatma Nur Konyar, Ana Kuzusu’nun sezon şampiyonu oldu.

Kızlar, ev işlerinde tüm maharetlerini sergilerken, rakiplerinin annelerinden en çok altını almaya çalıştı. Ana Kuzusu’nda, 4 kızın rekabetinin yanı sıra anne-kız ilişkileri üzerinden geleneksel Türk kültürünün doğru bir şekilde yeni nesillere aktarılmasına katkı sağlaması amaçlandı.

Ana Kuzusu’nun ikinci sezon final haftasında, Kader Sarı ve annesi Nejla Sarı, Fatma Nur Konyar ile annesi Uğur Konyar, Büşra Ayar ile annesi Tülay Ayar, Büşra Aslı Gök ile annesi Derya Kılıç, kasada biriken altınlara sahip olmak için kıyasıya bir mücadele verdi.

13 hafta süren maratonun şampiyonu ise 19 Mayıs Cuma günü yapılan ve özel oyunların yer aldığı büyük final sonunda belli oldu.

Yarışmaya 8. Haftasında katılan Fatma Nur Konyar, özel oyunlarda rakiplerine üstünlük sağlayarak Ana Kuzusu’nda ikinci sezonu şampiyon bitirdi. Fatma Nur Konyar, 13 hafta boyunca kasada biriken 529 altının sahibi oldu.

Şampiyonluğunu annesi Uğur Konyar ile birlikte kutlayan Fatma Nur Konyar, kazandığı altınlarla ailesine bir ev almayı düşündüğünü söyledi.

Yarışmaya 8. haftasında katılan ve büyük ödülün favorisi olarak gösterilen Büşra Ayar, hafta birinciliklerinden kazandığı 99 altınla yarışmayı bitirdi. Yarışmaya 4.haftasında katılan Kader Sarı ise yine hafta birinciliklerinden kazandığı 96 altının sahibi oldu. Yarışmaya 10. Haftasında katılan Büşra Aslı Gök ise 58 altınla yarışmayı bitirdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu