Medya

Anadolu Ajansı Genel Müdürü Şenol Kazancı o lafı etti mi?

Oda TV kaynaklı haberde Anadolu Ajansı Genel Müdürü Şenol Kazancı'nın toplantı sırasında söylediği iddia edilen sözler yeni bir tartışmayı başlatacağa benziyor.

Bugün medyada Oda TV kaynaklı bir haberde Anadolu Ajansı Genel Müdürü Şenol Kazancı ile ilgili çarpıcı bir haber göze çarptı. Habere göre Şenol Kazancı’nın bugün gerçekleştirdiği toplantıya ajans temsilcileriyle editörlerin de katıldığı iddia ediliyordu.

“SEVSEN DE SEVMESEN DE ONUN ADAMIYIM” AÇIKLAMASI DOĞRU MU?

Haberde Şenol Kazancı’nın ağzından oldukça ilginç açıklamalara yer verilirken haberin hükümete yakın olan medyada yer almadığı görüldü.

Söz konusu haberde kullanılan “OdaTV’nin ajans kaynaklarından edindiği bilgiye göre” ibaresi dikkatlerden kaçmadı.

Oda TV haberinde Anadolu Ajansı Genel Müdürü Şenol Kazancı’nın toplantıda şu flaş açıklamaları yaptığı ifade edildi:

“BEN NE YAPABİLİRDİM Kİ”

“Her iki aday da ayrı ayrı ‘kazandım’ diye açıklama yaptı. Benim veri akışım durdu, ben ne yapabilirdim ki… Veri gelmedi. YSK veri göndermedi. Beni hedef gösterdiler. Ben bunlara şerbetliyim. Ekrem İmamoğlu’nun da Binali Yıldırım’ın da kazandığı sonucu vermedim. Kazandıklarını görmedim ki vereyim. Bu kararı tek başıma aldım.”

İmamoğlu’nun eleştirilerini de hedef alan Kazancı, “kazandığını açıklayan, kazandığını zannediyor” dedi.

“YEDİĞİM KÜFÜRLER DE MAAŞIMIN İÇİNDE”

“Olanlara kızım çok üzüldü. Ona ‘yanlış hiçbir şey yapmadım’ dedim. Kafama taktığım şapkanın olduğu fotoğraf danışmanken çekildi. Baykal şapkası olsaydı kimse bir şey söylemezdi. O şapkayı ben tasarladım. Erdoğan’ın yanındaydım. Sevsen de, sevmesen de ben onun adamıyım arkadaş. Hakaret ve küfürler yedim. Yediğim küfürler de maaşımın içinde.”

“ONLAR DA İKNA OLMAYACAKLAR”

“Ben kızıma da anlatamadım. Başımıza bir şey gelirse hayırlısı olsun. Ailelerinize selam söyleyin. Siz de çocuklarınıza durumu anlatın. Muhtemelen onlar da benimki gibi ikna olmayacaklar.”

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu