Medya

Anadolu Ajansı Nice saldırısını alaya alan muhabirle ilişiğini kesti

Anadolu Ajansı, Fransa’nın Nice şehrinde düzenlenen ve 80’den fazla insanın hayatını kaybettiği terör saldırısıyla ilgili olarak bir çalışanının işine son verdiğini açıkladı. Ajans, “Fransa’daki saldırıda halkın arasına dalan kamyonun freni patlamıştır…”şeklinde alaycı bir tweet atan muhabir Ali Kahrıman’la tüm ilişiğin kesildiğini açıkladı.

AA’nın Twitter hesabından yapılan açıklamada, Kahrıman’ın ajansın daimi çalışanlarından olmadığı belirtilerek, “Twitter’daki son derece sorumsuz paylaşımını tespit ettiğimiz bu kişinin ajansımızla hiçbir ilişiği kalmamıştır” dendi.

Destekten TR

Twitter’ındaki tanıtımında ‘Anadolu Ajansı Muhabiri-Öğretmen-Futbol Federasyonu hakemi’ bilgileri yer alan Ali Kahırman’ın en az 84 kişinin hayatını kaybettiği Nice’teki terör saldırısı sonrasında, sonuna kahkaha animasyonu koyarak, “Fransa’daki saldırıda halkın arasına dalan kamyonun freni patlamıştır…” şeklinde bir paylaşımda bulunması tepkiye yol açmıştı.

Destekten TR

tweet

Destekten TR

anadolu-ajansı

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR