MagazinManşet

Angelina Jolie ve Brad Pitt boşanacak mı?

Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin boşanacağı iddiası magazin gündeminde bomba etkisi yarattı.

İnternetteki Celeb Dirty Laundry adlı blog ve In Touch dergisinde yer alan bir habere göre Angelina Jolie ve Brad Pitt boşanmaya karar verdi.

Boşanma olayını açıklamak için de Jolie’nin hem yönettiği hem de kocası Brad Pitt ile başrol paylaştığı By The Sea adlı filmin tanıtım çalışmalarının bitmesini bekleyecekleri iddia ediliyor.

Filmin çekimleri önümüzdeki Kasım ayında tamamlanacağı haber veriliyor. Ünlü çift, bu süreçte boşanma kararını açıklayacaklar. In Touch dergisinin haberindeki bir başka ayrıntıya göre Brad Pitt’in annesi Jane bu yuvanın yıkılmaması için elinden geleni yapıyor.

Jane Pitt, Brad Pitt ve Angelina Jolie’ye altı çocuklarının hatırına bu evliliği kurtarmaları için dil döküyor. Aileye yakın bir kaynak, anne Pitt’in ünlü çiftin evliliğinin bu duruma gelmesini ikisinin de çok çalışmasına bağladığını söyledi. Aileye yakın kaynağa göre hem Angelina Jolie hem de Brad Pitt kariyerlerine fazlasıyla odaklandı. Bu yüzden de birbirlerine vakit ayıramıyorlar. Çiftin  bir başka yakın dostu da iki ünlü yıldızın sorunları yüzünden evlilik terapistine gittiğini ve bunun bir süreliğine işe yaradığını belirtti.

Angelina Jolie ve Brat Pitt ise birkaç aydır basına yansıyan bu iddialara hiçbir yanıt vermemeyi tercih ediyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu