Magazin

Angelina Jolie ve Brad Pitt’den hayranlarını üzen karar….Boşanıyorlar!

Hollywood’un en beğenilen çifti olarak gösterilen  Angelina Jolie ve Brad Pitt’e nazar değdi… Dünyaca ünlü çift boşanma kararı aldı. Boşanma başvurusunu Angelina Jolie’nin yaptığı öğrenildi.Angelina Jolie’nin Brad Pitt’le evliliğini bitirmek üzere mahkemeye başvurduğu haber veriliyor. Çiftin aldığı şok karar magazin dünyasını sarstı…

Hollywood’un en gözde çifti olarak kabul edilen ve ‘Brangelina’ adıyla anılan ikili, dokuz yıllık birlikteliklerinin ardından 2014 yılında evlenmişti.

Tüm dünyada basınının büyük ilgisini çeken bir ilişkiye sahip olan Jolie ve Pitt; Maddox, Pax ve Zahara olmak üzere üç evlatlık; Shiloh, Knox ve Vivienne olmak üzere üç biyolojik çocukları oldu..

JENNİFER ANNISTON’DAN JOLIE İÇİN BOŞANMIŞTI

2004 yılında ‘Mr. And Mrs. Smith’ filminde tanışan çiftin ilişkisi, o sırada Jennifer Aniston’la evli olan Brad Pitt’in boşanmasına yol açmış ve Pitt’in yeni ilişkisi dünyada çok konuşulmuştu.

2006 yılında ilk biyolojik çocuklarına kavuşan oyuncu çift, 2009 yılında evlenmeyi sadece çocukları için düşüneceklerini ama yakın zamanda planlamadıklarını söylemişti.

İki yıl süren nişanlılıklarının ardından 2014 yılında sade bir törenle evlenen çift şimdi bu evliliği noktalıyor.

Çiftin neden böyle bir sürpriz karar aldıkları henüz belli değil. Boşanma kararının arkasında ihanet olup olmadığı henüz belli olmadığı konuşuluyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu