Sinema

Angelina Jolie’den hayranlarını üzecek karar

Dünyaca ünlü ABD’li oyuncu Angelina Jolie’den şaşırtıcı karar…Jolie’nin birkaç filmde oynadıktan sonra oyunculuğu bırakacağını açıklaması hayranlarını üzdü.

Eşi Brad Pitt ile beraber 2’inci Dünya Savaşı’nı konu alan kendi yönettiği Unbroken adlı filminin Avustralya’daki galasına katılan Jolie,  yaptığı açıklamada film yönetmeyi çok sevdiğini ve yakın gelecekte oyunculuğu bırakıp, kariyerine yönetmenlik yaparak devam edeceğini açıkladı.

Finn Wittrock, Jai Courtney ve Domhnall Gleeson gibi oyuncuların yer aldığı ve Türkiye’de 26 Kasım’da vizyona girecek olan Unbroken, Jolie’nin  2’inci yönetmenlik yaptığı film olma özelliğini taşıyor.
Yönetmenlik kariyerine 2007 yapımı ‘A Place in Time’ isimli bir belgesel ile başlayan Jolie, yönetmenliğini yaptığı ve eşi Brad Pitt ile beraber rol aldığı ‘By The Sea’ isimli filmin çekimlerini geçtiğimiz günlerde bitirmişti.

İki ünlü oyuncuyu yeniden ekranda buluşturacak olan filmin ise 2015’te vizyona gireceği açıklandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu