Magazin

Angelina Jolie’ye benzemek adına servet harcayıp ucubeye döndü

Bir dizi estetik ameliyatla ünlülere benze merakı çoğu kez fiyasko ile sonuçlanıyor. Bu konuda en son örnek İranlı genç kadın Shar Tabar’ın başına geldi. Angelina Jolie’ye benzeme merakı Tabar için tam bir kabusa dönüştü.İranlı genç kadın, Angelina Jolie’ye benzeme uğruna bir serveti gözden çıkardı. Üst üste estetik operasyonlar geçiren Tabar’ın son halini görenler gördükleri karşısında adeta irkiliyor.

ANGELINA JOLIE’YE BENZEMEK ÇİLEYE DÖNDÜ

Hollywood’un dünyaca ünlü yıldızı Angelina Jolie’ye benzemek birçok kadının hayali. İranlı Sahar Tabar da onlardan biriydi. Bir hayali gerçekleştirmek için harekete geçen genç kadının bugün geldiği son nokta ise oldukça hazin. Jolie’ye benzeme uğruna servet harcayan İranlı kadının son hali görenleri şaşırtıyor.

Jolie’ye hayran olduğu için ona benzemeye çalışan kadının çilesi sadece geçirdiği estetik operasyonlarla da sınırlı değil. Tabar, kilo vermek için aylarca diyet yaptı. Bu konuda da ifrata giden genç kadın tam  40 kiloya kadar düştü. Ardından üst üste estetik operasyonlar geçiren İranlı kadının son halini gören Instagram kullanıcıları ‘İnsanlıktan çıkmış’ yorumları yaptı.

29 YAŞINDA UCUBEYE DÖNDÜ

Yaptığı estetik operasyonlar sonrası İngiliz basınında geniş yer bulan Sahar Tabar isimli genç kadın, henüz 29 yaşında.

İşte, İranlı Sahar Tabar’ın Instagram’dan yaptığı dehşet verici paylaşım:

 

 

irr3

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu