Medya

Anjiyo olan İsmet Özel’in sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama

Rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan şair-yazar İsmet Özel’in sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama…Özel’in resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada kalbiyle alakalı sağlık sorunu yaşayan İsmet Özel’in sağlık durumuyla ilgili güncel bilgi paylaşıldı.

BY-PASS AMELİYATI OLACAK

Açıklamada İsmet Özel’e anjiyo yapıldığı, usta şairin anjiyodan çıktığı, durumunu iyi olduğu,  by-pass ameliyatına gireceği bilgisi paylaşıldı ve dua istendi.

Hatırlanacağı gibi Özel, kalbinden rahatsızlanmış ve Cerrahpaşa Tıp Faültesi Hastanesi’nin yoğun bakım servisine konulmuştu.

SAĞLIK BAKANI KOCA’DAN AÇIKLAMA

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, rahatsızlık geçiren İsmet Özel’e geçmiş olsun dileklerini sosyal medyadan paylaştı. Koca, mesajında, “Rahatsızlığı nedeniyle tedavi altına alınan günümüz Türk şiirinin önemli ismi ve fikir adamı İsmet Özel’e geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, kendisine Allah’tan acil şifalar diliyorum” dedi.

MEDYABEY ailesi olarak şair İsmet Özel’e acil şifalar diliyoruz.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu