Sinema

Annis Ölüm Gecesi filmi 9 Eylül Cuma günü vizyona giriyor

Yapımcılığını MSA Film/Murat Albayrakoğlu’nun üstlendiği, başrollerinde Meral Kaplan ve Korkmaz Polat’ın yer aldığı Annis Ölüm Gecesi filmi vizyon için gün sayıyor.

Senaristliğini ve yönetmenliğini Adem Uğur’un yaptığı film, 9 Eylül Cuma günü sinema izleyicisiyle buluşuyor. Komedi projelerindeki performansıyla dikkatleri çeken Korkmaz Polat, bu kez korku-gerilim türündeki filmde Dr. Noyan karekterini canlandırıyor.

Korkmaz Polat; Show TV’de yayınlanan Güldür Bakalım adlı programla dikkatleri çekmiş ve sonrasında Ezel, Kurtlar Vadisi, Kuzey-Güney, Vatanım sensin, Diriliş Ertuğrul, Payitaht Abdülhamit ve de en son Show TV’de Aziz dizisinde yer almıştı.

Filmin oyuncu kadrosunda Selçuk Kılıç, Hülya Diken gibi oyuncular da rol alıyor. Arkeoloji temasının işlendiği korku filminin dağıtımını ise Mars Media üstleniyor.

ANNİS ÖLÜM GECESİ’NİN KONUSU

Canan, arkeolog olarak yaşamını sürdürmektedir. Aynı zamanda dedesi Yusuf, ünlü bir arkeolog olup kazı ekibinin başkanıdır. Kazı başkanının dedesi arkeolog Yusuf’un daveti ile Düzce’de bulunan Prusiasad Hypium Antik Tiyatro kazısına giderler. Annis Ölüm Gecesi, Canan’ın arkeolojik kazı sürecinde bulunan lanetli yüzüğü takması ile başlayan gerilim, korku, dram, aksiyon ve adrenalin dolu bir hikayeyi konu ediniyor. Aynı zamanda Doktor, Savcı, hemşire ve diğer karakterlerin konuyu çözmeye çalışmalarıyla sürükleyici bir hal almaktadır.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu