Yerli Dizi

ANS’DEN MÜJDE AR’A TEŞEKKÜR

Yapımı ANS Prodüksiyon tarafından gerçekleştirilen ve Show TV ekranlarında yer alan Aşk Ekmek Hayaller, dizisinde 4 bölüm başrolde oyunayan Müjde Ar, “Uzun bir aradan sonra bir dizide yer almamın tek nedeni, hem yakın dostum Abdullah Oğuz’un yeni projesine destek vermek hem de bugün artık en iyi oyunculuğun konuk oyunculuk olduğuna inanmam” dedi.

Dizide Değirmencioğlu Ailesi’nin annesi rolü ile başrolde yer alan ve Berna Laçin’in oynadığı Leyla karakterinin gazabına uğrayarak bir kaza sonucu hayata veda eden Kerime Hanım’ın diziye vedasından sonra ANS Prodüksiyon da “4 bölüm boyunca Kerime Hanım’a hayat veren büyük oyuncu Müjde Ar’a sonsuz teşekkürler” tweeti ile Müjde Ar’a teşekkür etti.

DİZİYE YENİ OYUNCULAR

Aşk Ekmek Hayaller, konusunu günümüze taşırken, çocuk oyuncular da yerlerini genç oyunculara bıraktı.

Başrollerini Berna Laçin, Burak Hakkı, Sinan Tuzcu ve İrem Altuğ’un paylaştığı dizide, Değirmencioğlu Ailesi’nin çalkantılarla dolu yaşamını anlatıyor. 2000’li yılların başında başlayan hikayenin günümüze taşındığı beşinci bölümünde genç oyuncular diziye dahil olacaklar.

Barış Hacıhan, Furkan Andıç, Deniz Baysal, Ayça Eren gibi oyunculuk tecrübesi olan isimlere, güzellikleri tescilli iki genç oyuncu daha eşlik ediyor. 2013 Miss Supranational Güzellik Yarışması Dünya 3.sü Leya Köse ile Miss Turkey 2012 finalisti Elif Merve Çolak Aşk Ekmek Hayaller’in bu hafta ekrana gelecek yeni bölümünde yer alacaklar.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu