Televizyon

VAHİDE GÖRDÜM’DEN SÜPER HABER

Meme kanseri tedavisi gören tiyatro oyuncusu Vahide Gördüm, haziran ayında “Adını Feriha Koydum” dizisine döneceğinin müjdesini verdi.

Bursa’da katıldığı “Kanserden korkma” paneli öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Vahide Gördüm, sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi. Tedavi sürecinde olağanüstü şeyler yaşadığını ifade eden Gördüm, “Bu süreçte halkın bana olan sonsuz desteği, duası, şefkati ve sevgisi nedeniyle herkese çok teşekkür ediyorum. 6 ay boyunca beni kimse yalnız bırakmadı. Mektup ve hediyeleriyle hep yanımda oldular. Radyoterapim bittikten sonra, herhalde mayıs sonu haziran başı son bir iki bölüme gireceğim” diyerek sevenlerine müjde verdi.

Kendisi gibi hasta olanlara “korkmayın” diye seslenen Gördüm, sağlık durumunun sorulması üzerine ise şunları kaydetti: “Kemoterapim yaklaşık 4-5 hafta önce bitti. Sonra radyoterapiye başladım. Şu anda bu devam ediyor, ama sağlığım gayet iyi. Zaten hiçbir zaman düşmedim. Ağır kemoterapi alırken biraz sıkıntı çektim. Ama onu da atlattım. Hiç moralimi düşürmedim. Bunu kabullenip, ‘Nasıl halledebilirim?’ onu düşündüm sadece.”

 

Televizyongazetesi

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu