Magazin

Aras Bulut İynemli biten ilişkisi nedeniyle magazinin gündeminde

Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli, 6 yıldır devam eden ilişkisinin sona ermesiyle magazin medyasının gündeminde.Aras Bulut İynemli'nin kendisi gibi oyuncu olan Bige Önal ile yaşadığı ilişkisinin bittiği haber veriliyor. 

Kendisi gibi oyuncu Bige Önal ile 6 yıldır beraber olan Aras Bulut İynemli, geçtiğimiz günlerde ilişkisini bitiridi. İynemli ayrılır ayrılmaz soluğu Çeşma’de aldı. Başarılı oyuncu denizde yakın dostu Engin Öztürk’le şakalaşırken kameralara yansıdı. İynemli ve yakın arkadaşı Engin Öztürk denizde bol bol yüzüp stres attı.

Üç hafta önce Göcek’te beraber tatil yapan çiftten Aras Bulut İynemli, ayrılık sonrası Önal’la beraber yaşadığı Zekeriyaköy’deki evden taşındı ve Cihangir’de “Çukur” dizisindeki rol arkadaşı Rıza Kocaoğlu’nun üst katına taşındı.

Öte yandan geçen hafta kız arkadaşıyla bir kafede sohbet eden ve gergin olduğu görülen Önal, çıkışta muhabirlere özel hayatı hakkında açıklama yapmıştı. Güzel oyuncunun evlilik sorusuna verdiği tepki ise şaşırtmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu