Gündem

Arda Duman’dan kötü haber…Cesedi bulundu

AFAD ve AKUT ekipleri altı gündür kayıp olan üniversite öğrencisi Arda Duman'ın cesedine ulaştı.

Altı gündür kayıp olan Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi Arda Duman’dan kötü haber geldi.  21 yaşındaki üniversite öğrencisi Arda Duman’ın cesedi , Belgrad Ormanı’nda  bulundu.

SAVCI İNCELEME YAPTI

Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi Arda Duman, 22 Mart’ta üniversite kampüsünden çıktıktan sonra Kilyos otobüsüne bindi. 6 gündür kayıp olan Duman için bu sabah saatlerinde Belgrad Ormanı’nda çalışma başlatıldı. Çalışmalara AFAD ve AKUT da katıldı.

Yapılan yoğun aramalar soncunda gencin İstanbulkart’ı kullandığı tuvaletin 2 buçuk kilometre yakınında cesedi bulundu. Jandarma olay yeri inceleme ekipleri ile soruşturmaya bakan savcının olay yerindeki incelemeleri sürüyor.

Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi Arda Duman, 22 Mart’ta üniversite kampüsünden çıktıktan sonra Kilyos otobüsüne bindi. O günden beri kayıp olan Duman için endişelenen ailesi polise kayıp ihbarında bulunmuştu.

Çalışmalar kapsamında aramalara katılan arama kurtarma köpeği Melo’ya Arda Duman’a ait yastık kılıfı koklatıldı. Melo iz takibi yapan ekiplerin çalışmalarına katıldı.

Cesedine ulaşılan Arda Duman’ın nasıl hayatını kaybettiği Adli Tıp’ta yapılacak otopsi sonucu ortaya çıkacak. Yapılan ilk incelemede; gencin alkol almış olabileceği değerlendirilirken, ceset üzerinde herhangi bir darp ve delici, kesici alet izine rastlanmadığı öğrenildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu