Medya

Arda Sayıner Daily Sabah’ın yazar kadrosunda

Turkuvaz Medya’nın bünyesin İngilizce yayın yapan Daily Sabah gazetesi, yeni bir yazarı bünyesine kattı. Arda Sayıner, bundan böyle Cumartesi günü Daily Sabah’ta restaurant, otel ve sosyal yaşam mekanlarıyla ilgili yazılar kaleme alacak. Sayıner’in yazılarını kaleme aldığı köşenin adı ise Urban Trends olarak belirlendi.

Haberi sosyal medya hesabındasn da duyran Arda Sayıner, takipçilerine konu hakkında şu bilgileri verdi:

“Artık her Cumartesi Sabah gazetesi grubunun İngilizce Daily Sabah gazetesinde restaurant, otel, lüks tüketim, yeme-içme ve sosyal yaşam trendlerini yazacağım. Buu hafta  Karaköy’ün değişimini ve mekanlarını, Levon Kordonciyan’ın sihirli mezurasını ve Park Otel’in gelişimini yazdım. Ayrıca haftanın top 3 oteli, mekanı ve marka insanı sundum. ”

Arda Sayıner bir süre öncesine kadar Cine 5’te Haberin Doğrusu adlı yarışma programını sunuyordu.

ARDA SAYINER KİMDİR?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Arda Sayıner Türkiye’de çeşitli gazete ve TV’lerde çalıştıktan sonra Londra, New York ve Los Angeles’daki medya kurumlarında 6 yıl boyunca görev yaptı. California’daki gazetecilik ve Halkla İlişkiler alanındaki çalışmalarının yanında burslu olarak MBA’ini tamamlayan Arda Sayıner İstanbul’da kendi medya ve reklam ajansını işletiyor.

MEDYABEY

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu