SporTelevizyon

Arda Turan Beyaz Futbol’da Fatih Terim’le ilgili neler söyledi?

Barcelona’nın yıldız oyuncusu Arda Turan, Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol’un konuğuydu. Milli futbolcumuz kendisi ve Milli Takımımızla ilgili merak edilen soruları cevapladı. Fatih Terim’le ve de prim konusuyla ilgili de konuşan Arda, kırgın olduğu konuları da bir bir dile getirdi.

Fransa 2016 Avrupa Futbol Şampiyonasında spor kamuoyunda çokça tartışılan prim konusunda açıklama yapan Milli Takımın kaptanı, orada hiçbir zaman prim kavgası vermediğini, çünkü buna ihtiyacı olmadığını dile getirdi.

Şampiyonada kötü oynadığını kabul eden Arda “Ama Çek maçında sahada en çok koşan oyuncu bendim” diye konuştu. Geçmişte Milli Takım için yaptıklarının hemen unutulduğundan yakınan Arda Turan, “bana 1.5 maçlık kredimiz yok mu” diye yakındı.

Konunun Arda Turan meselesi olmadığının altını çizen başarılı oyuncu” yarın Emre Mor olur, başkası olur; değerlerinize sahip çıkın” dedi. “15 maç yenilmeyen takımın kaptanı bizdik. Bu takımı sempatik hale getirdik. Letonya’da 1-0 mağlup iken ne konuşmuşum arkadaşlarımla; sonuna kadar mücadele edeceğiz. Biz buradan yürür gideriz” diye…şeklinde konuştu.

Arda, “Bir futbolcu kötü oynamak ister mi; beni annem babam eve sokmaz ya” diye konuştu.

İşte, Beyaz Futbol’da Arda Turan’ın flaş açıklamaları:

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu