Magazin

Arda Turan’dan ilginç Ferit Şahenk paylaşımı

Şu sıralar aşk trafiği ve mesajlarıyla medyanın adeta diline düşen milli futbolcumuz Arda Turan, Doğuş Holdıng’in patronu Ferit Şahank ile ilgili yaptığı ilginç paylaşımla dikkatleri bir kez daha üzerine çekti. Soma’da yaşanan maden faciasının 3. yıldönümünde Soma’da hayatını kaybeden 301 vatandaşımızı unutmayan Arda Turan, Ferit Şahenk’in Soma için yaptığı fedakarlığı hesabından paylaştı. Turan’ın Ferit Şahenk için “abi ünvanını fazlasıyla hakeden sevgili dostum” ifadesini kullanması dikkat çekti.

ARDA TURAN’DAN FERİT ŞAHENK’E SOMA TEŞEKKÜRÜ

Yaptığı paylaşıma Ferit Şahenk’le birlikte çekildiği fotoğrafı da eklemeyi de ihmal etmeyen Arda Turan’ın Şahenk ile ilgili yaptığı o duygusal paylaşım şöyleydi:

“Her fırsatta önceliğini ülkesi yapmış, bütün dünyada bu temsili en iyi sekilde yapmakta olan, abi ünvanın fazlasıyla hakeden sevgili dostum Ferit Sahenk’in SOMA’da yapmakta oldugu 304 daire, okul ve cami bitmek üzere. Ayrica yaklasik 30 universite ogrencisini okutmakta. Bu üzücü olayın yıldonumunde ona bir kardeşi olarak tesekkür etmek istedim. Bazı iyilikler anlatılmalı ki örnekleri çoğalsın… #soma#feritşahenk”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu