Magazin

Arda Turan’ın burnunu kırdığı Berkay’ın eşinden yeni açıklama

Arda Turan’dan yediği kafayla burnu kırılan ünlü şarkıcı Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin, yaşanılan ve davalık olan kavga ile ilgili yeni bir açıklama yaptı. Şahin’in Arda Turan’ın sosyal medya hesabından yaptığı bir tartışma yaşandı ama sebebi anlatıldığı gibi değil” mealindeki açıklamanın hemen sonrasında söz konusu açıklamayı yapması dikkatlerden kaçmadı.

ACİL AMELİYAT EDİLMESİ GEREKİYOR

Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’in son açıklaması bir anlamda Arda Turan’ın yaptığı açıklamaya cevap niteliği taşıyordu. Şahin, açıklamasında Arda Turan’ın tacizine uğradığını yineledi. Şahin, burnu kırılarak hastaneye kaldırılan ve ameliyata alınma ihtimali olan eşi Berkay’ın durumuna ilişkin detaylar da verdi.

15 KIRIK TESPİT EDİLDİ

Genç kadın, eşi Berkay’ın burnunda Arda Turan’ın attığı kafadan dolayı 15 yerden kırık tespit edildiğini ve acil ameliyat gerektiği bilgisini de paylaştı. Şahin, Arda Turan’ın 8.5 aylık hamile olan eşinin durumuna üzüldüğünü de ifade ettiği açıklamasında  gerekli hukuksal sürecin başlatıldığını dile getirdi.

İşte, Özlem Ada şahin’in o açıklaması:

blank

ARDA TURAN OLAY İÇİN NELER SÖYLEMİŞTİ?

Akşam üzeri Arda Turan’dan davalık olan olay için açıklama gelmişti. İşte o açıklama:

 

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu