Magazin

Arda Turan’ın Sıla’ya desteğine sosyal medyadan tepki

Son olarak şarkıcı Berkay Şahin ile yaşadığı kavga ile gündeme gelen Başakşehirin milli futbolcusu Arda Turan, Ahmet Kural ve Sıla Gençoğlu arasında yaşananlara ilişkin bulunduğu değerlendirme özellikle sosyal medyada eleştiri konusu oldu. Çok sayıda kullanıcı, şiddet olayı ile gündeme gelen Arda Turan’ın Sıla’yı desteklemesine bir anlam veremedi.

ARDA TURAN SILA’YA DESTEK VERDİ

Sıla Gençoğlu, darp edildiğini belirterek eski sevgilisi Ahmet Kural hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Kendisine yöneltilen suçlamayı reddeden Kural ise, daha sonra başta Gençoğlu olmak üzere tüm kadınlardan özür dilemişti.

Takvim’in haberine göre geçen günlerde Berkay Şahin ile ettiği kavgayla gündeme gelen ve şarkıcının eşini taciz ettiği iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Turan, Kural ve Gençoğlu arasında yaşananlara ilişkin değerlendirmede bulundu.

“İkisi de benim arkadaşım ama bu çirkin olayda Sıla’nın yanındayım” diyen Turan, “Sıla merak etmesin. Her zaman ona destek vereceğim” ifadesini kullandı.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı