Sosyal Medya

Arda Turan’ın yan hakeme yaptığı hareket için kim ne dedi?

Arda Turan’ın Başakşehir-Sivasspor maçında yan hakemin yakasına yapışıp onu ittirmesi bu haftanın gündemine damga vuran olaydı. Arda, bu agresif hareketiyle kırmızı kart görerek oyun dışı kaldı. Sosyal medya Twitter’da da Arda Turan’ın hakeme olan öfkesi en çok konuşulan konulardan birisi oldu. Peki Arda Turan’ı yan hakeme yaptığı hareket için bilindik isimler nasıl tepki verdi?

TWITTER’DA ARDA TURAN’A ÖFKE SELİ

Spor kamuoyu Arda Turan’ın yan hakem Erdinç Sezertam’ın üzerine yürüyüp ardından hakemi itmesinin şokunu yaşıyor. Agresif hareketi sonrasında direkt kırmızı kart gören Arda Turan ayrıca orta hakem Yaşar Kemal Uğurlu’ya da hakaret ettiği öğrenildi.

YORUMLARDA NELER DENDİ?

Yapılan yorumlarda Arda Turan’ın bu yakışıksız hareketiyle kendisini bitirdiğini dile getiren kullanıcıların sayısının çokluğu gözlerden kaçmadı. Konuya daha espritüel yaklaşanlar da oldukça fazlaydı. Acun Ilıcalı’ya çağrı yapan çok sayıdaki kullanıcı Arda’nın bu hareketiyle 2019 Survivor’da Ünlüler Takımı’nda yer almayı garantilediğini yazdı.

TWİTTER’DA ÖFKE DALGASI

Arda Turan’a en az 10 maç oynamama cezasının gelebileceği konuşuluyor. Konu sosyal medyanın da gündemindeydi.

İşte, Ara Turan’a yönelik sosyal medyadan ünlü isimlerden tepkiler:

MURAT ŞEKER: Terbiyesiz Arda Turan. Bu hareketler hazımsızlık artık. Tebriklerrr Sivas👊

RUŞEN ÇAKIR: Arda Turan: Bir tükeniş öyküsü! Yazık

AHMET ÇAKAR: Arda Turan kardesim, yıllar önce barcelona ya transfer olduğunda büyük bir gururla “beni g.t ettin diye yazmıştım.Ancak bu gece yan hakemin yakasına yapışıp sertçe itip ardındanda hakemin suratına yumruk işareti yaparak adamlıkta zirve yaptın.AMA DENİZ BİTTİ GALİBA…..

LEVENT KAZAK:  Arda Turan’ın Galatasaray’a gelmesini engelleyen herkesten Allah razı olsun.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu