Magazin

Arda Türkmen’le beraberlikleri devam eden Melodi Elbirliler’den flaş haber

Önceki gün alışveriş turunda görüntülenen sosyal medya fenomeni olarak tanınan Melodi Elbirliler, sevgilisi Arda Türkmen ile nikah masasına oturmaya hazırlandıklarını açıkladı. Elbirliler, "Düğün tarihini belli ama paylaşmak istemiyorum. Bu yaz ayı içinde diyebilirim. Hazırlıklar tamamladı. Gelinlik de aldım." dedi

Ekranların sevilen ünlü şefi Arda Türkmen, yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu sosyal medya fenomeni sevgilisi Melodi Elbirliler ile evleniyor.

Önceki gün Nişantaşı’ndaki bir alışveriş merkezinden çıkarken görüntülenen Melodi Elbirliler, evlilik hazırlıklarını tamamladıklarını duyurdu.

“GELİNLİĞİMİ DE ALDIM”

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Elbirliler, “Düğün tarihini belli ama paylaşmak istemiyorum. Bu yaz ayı içinde diyebilirim. Hazırlıklar tamamladı. Gelinliğimi de aldım.” ifadelerini kullandı.

Çiftin, bu ayın son haftası nikah masasına oturacağı öğrenildi.

MERAK EDİLEN SOSYAL MEDYA FENOMENİ: MELODİ ELBİRLİLER

1991 yılında İzmir’de doğan Melodi Elbirliler, sosyal medyada ‘Güzellik bloggeri’ olarak tanınıyor. Instagram’da 543 bin takipçisi bulunan Elbirliler, makyaj videoları yayınlıyor. Şef Arda Türkmen ile yaşadığı aşkla sık sık gündeme gelen Melodi Elbirliler, Yeditepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu