Medya

Ardan Zentürk’ün 24 TV ekranında olmamasının nedeni ortaya çıktı

Deneyimli TV gazetecisi Ardan Zentürk bir süredir 24 TV ekranlarında görünmüyor. Zentürk’ün ekranlarda olmama nedeniyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.  Zentürk’ün Star Gazetesi köşe yazarlığı ve 24 TV moderatörlüğünden şok bir kararla ayrıldığı haber veriliyor.

Ardan Zentürk Star gazetesindeki köşe yazarlığından ve Kanal 24’teki programı “24 Özel”den istifa etti.

24 TV’deki “Moderatör Gece” isimli programı ekrana getiren Star Gazetesi yazarı Ardan Zentürk’ün istifasının arkasında yatan nedenler ortaya çıktı.

Daha önce attığı “Artık… Belki de hayli bir uzun süre veya bir daha hiç bir zaman ekranda olmayacağım… Böyle.” tweeti ile ayrılığın ilk sinyallerini veren deneyimli gazetecinin 24 TV Genel Yayın Yönetmeni Murat Çiçek’le bazı problemler yaşadığı ortaya çıktı.

İddialara göre; Zentürk artan salgın ortamında 65 yaş üstü olması nedeniyle tedbir amaçlı olarak eve çekilmek istedi ancak buna karşı Çiçek ücretsiz izin seçeneğini masaya koydu.

Bu teklifi kabul etmeyen Zentürk ise istifasını sunarak TürkMedya macerasını noktaladı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu