Yerli Dizi

Arıza dizisinin oyuncusu Olgun Toker Fox TV’nin dizisinde

Show TV’de yayınlanan Arıza dizisinde Burak Ersoylu karakterini canlandıran başarılı oyuncu Olgun Toker, Fox TV’nin dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, sevilen karakterleri ve hikayesiyle FOX’un büyük beğeni ile izlenen dizisi “Son Yaz”a yeni bir isim dahil oldu.

Sevilen oyuncu Olgun Toker, Gökhan karakteri ile “Son Yaz” dizisinin kadrosuna katıldı. Çekimleri Çeşme’de devam eden ve Ege’nin kendine has havasını evlerimize taşıyan sevilen dizi “Son Yaz”a katılan Toker; yeni rolü için saçlarını platin rengine boyatması, giyim tarzı ve yeni imajı ile dikkatleri üzerine çekti. Gizemli bir karakter olan Gökhan’ın gelişi dizideki tempo ve gerilimin artacağının sinyallerini verdi.

Akgün, abisi olduğuna inandığı Gökhan’ın karşısına çıkar. Ancak Gökhan’ın Akgün’le ilgili kendince başka hesapları vardır. Gökhan’ın, Akgün’ün hayatına girmesi tüm dengelerin değişmesine neden olacaktır.
Merak dolu yeni gelişmeleri ile “Son Yaz” her cuma saat 20.00’de FOX’ta.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu