Yerli Dizi

Arka Sokaklar kanal değiştirecek iddiası ortalığı hareketlendirdi…Hangi kanalda yayınlanacak?

Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizisi ünvanını elinde bulunduran fenomen dizi Arka Sokaklar’ın kanal değiştireceği iddia edildi. Yıllardır Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan dizi, ödeme sorunu nedeniyle başka bir kanalda yayınlanacağı ileri sürüldü. Peki bu kanal hangisi?

Kanal D ekranlarında Cuma günlerinin vazgeçilmezi Arka Sokaklar’ın yapımcısı ile Demirören Medya’nın bir süredir ödeme konusunda sorun yaşadığı ortaya çıkmıştı.

Artan maliyetler ve Kanal D’den verilen uzun vadeli çekler yapımcı Erler Filmi zor durumda bıraktı.

Nakit akışı sebebiyle teknik ekibe ve bazı oyunculara ödemelerin sürekli aksaması zaman zaman sorunlara neden oldu.

Başrollerini Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Oya Okar ve Ozan Çolakoğlu gibi isimlerin paylaştığı Arka Sokaklar dizisinin 17. sezonunda yayına ara verildi.

Kanal D ekranlarında 17 yıldır izleyici ile buluşan, Erler Film’in üstlendiği fenomen dizi Arka Sokaklar’da yaşanan ödeme krizinin ardından alınan ‘ara verme’ kararı üzerine yeni bir gelişme yaşandı.

Medyaradar sitesinin haberine göre, sevilen dizi artık başka kanalda izleyiciyle buluşacak.Arka Sokaklar’ın ekran macerasına ATV’de devam edeceği ileri sürülüyor. İddia ile ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu