Yerli Dizi

Arka Sokaklarda Fetöcü komiser göndermesi

Yeni sezonda özellikle 15 Temmuz darbe girişimine göndermelerde bulunan ve ilk yayınlanan bölümlerinde bu konuyu işlemeye devam eden Arka Sokaklar’da yeni bölümde de FETÖ’cü komiser hapisten kaçırılarak emniyetin içine sızmış terör örgütü mensuplarına gönderme yapılıyor.

Rıza Baba ve ekibinde yer alan Hakan adlı bir komiser geçtiğimiz hafta Fethullahçı Terör Örgütü’ne hizmet ettiği gerekçesiyle gözaltına alınmıştı. bu hafta yayınlanacak bölümde örgüt tarafından hapishaneden kaçırılacak.

FETÖ terör örgütü üyesi Komiser Hakan’In nasıl kaçıracak? Dizinin bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde ise cezaevine gönderilen Hakan, örgüt tarafından bir şekilde buradan kaçırılır. Arka Sokaklar 411. bölüm fragmanındaki bir ayrıntı izleyiciyi şimdiden şoke etti ve heyecanlandırdı.

Arka Sokaklar 411. Bölüm Fragmanında Rıza baba ve ekibi Hakan’ı kurtarmayı başarabilecek mi? Hakan’ı kurtarmak için hangi zorluklarla karşılacaklar? Rıza Baba ve ekibi hapishaneden kaçan Hakan’ın peşine düşerken, dizide Fetullahçı Terör Örgütü’nün başındaki isim olarak gösterilen Yörük Bey de planlarını devreye sokmak için büyük bir plan hazırlığı içindedir. Ancak işin içinde başka işler de vardır. Dizide arkadaşlarına kumpas kurulduğunu öne süren Rıza Baba ve ekibine operasyonu gerçekleştirenlerin gösterdiği fotoğraf akabinde ekip şoke olur.

feto

Yönetmen Orhan Oğuz, 15 Temmuz’da yaşanan darbe girişimi sonrasında bu olayı diziye taşıyacaklarını belirtmiş ve “FETÖ operasyonunu diziye taşıyacağız. ‘Rıza Baba’nın ekibinden bir kişi eksilecek.” şeklinde tüyolar vermişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu