Yerli Dizi

Arka Sokaklar’la ilgili flaş gelişme…İlker İnanoğlu’ndan açıklama

Kanal D’de ekrana gelen Arka Sokaklar’ın çekimlerine sürpriz bir şekilde ara verilmiş gerekçe olarak da ödeme sorunu ileri sürülmüştü. Sonrasında çekimlerin yapımcı Türker İnanoğlu’nun rahatsızlığı nedeniyle çekimlerin durdurulduğu açıklanmıştı. Dizinin başrolü İlker İnanoğlu’ndan ise açıklama geldi.

Başrollerini Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Oya Okar ve Ozan Çolakoğlu gibi isimlerin paylaştığı fenomen dizi Arka Sokaklar’ın çekimlerine 45 gün zorunlu ara verildiği açıklanmıştı. Yapım şirketi Erler Film, çalışanlara bir mesaj yollayarak alınan kararı duyurmuştu.

Türker İnanoğlu’nun damadı olan ünlü gazeteci Cüneyt Özdemir de diziyle ilgili kararı sosyal medyadan açıklamış ve “Arka Sokaklar dizisi yapımcısı Türker İnanoğlu’nun rahatsızlığı nedeniyle 45 gün yayına ara vermiştir. En kısa zamanda ekranlara dönecektir” demişti.

ARKA SOKAKLAR KANAL DEĞİŞTİRECEK Mİ SORUSUNA CEVAP GELDİ

Arka Sokaklar’la ilgili başka bir iddia da ortaya atıldı. Arka Sokaklar’ın yeni yıldan itibaren kanal değiştireceği ve atv’de ekrana geleceği haberleri ortaya atıldı.

Kanal D’den yapılan açıklamada “Kanal D’de 638 bölümdür (17 yıldır) aralıksız yayınlanan Arka Sokaklar dizisi yapımcısı Türker İnanoğlu’nun rahatsızlığı nedeniyle 45 gün yayına ara vermiştir. En kısa zamanda ekranlara dönecektir. Kamuoyuna duyurulur.” ifadelerine yer verilmişti.

Türker İnanoğlu’nun damadı olan Cüneyt Özdemir’in de 16 Kasım’da bu açıklamayı paylaşmıştı. Dizinin, Türker İnanoğlu’nın sağlığının düzelmesiyle birlikte yeniden çekimlerine başlayacağı kaydediliyor.

İLKER İNANOĞLU İDDİAYA  SON NOKTAYI KOYDU

Arka Sokaklar’da Engin komiser rolüne de hayat veren İlker İnanoğlu, tv100’de ekrana gelen Magazin Hattı programına açıklama yaptı.

Babasının sağlık durumunun iyiye gittiğini ifade eden ünlü oyuncu, “Devam edeceğiz inşallah. Babamın sağlığıyla uğraşıyorduk. Kalça kemiği kırılmıştı. Şimdi eve geçti, sağlık durumu yavaş yavaş iyiye gittiği için inşallah devam edeceğiz” dedi.

Kanal değiştirme iddialarını da yalanlayan İlker İnanoğlu, “Yok o doğru bir haber değil” yanıtını verdi.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu