Televizyon

Armağan Çağlayan gündüz kuşağı programı sunmaya hazırlanıyor

Doğan Medya grubuna bağlı TV2 yeni sezona sürprizlerle giriyor. Yeni sezonda adı “Teve 2” olarak değişecek olan kanalda bu sezon Derya Baykal’ın yanı sıra Armağan Çağlayan da program yapacak. Yarışmaların gedikli jürisi Armağan Çağlayan TV2’de hafta içi hergün yayınlanacak olan bir gündüz kuşağını sunacağı haber veriliyor.

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN BU KEZ GÜNDÜZ KUŞAĞI PROGRAMI SUNACAK

Canlı yayın olarak ekrana gelecek olan programda Armağan Çağlayan ilk defa çok farklı bir formatta izleyicisinin karşısına çıkacak.

19 Temmuz 2012’den beri ‘tv2’ adıyla yayın yapan kanal 10 Ekim Pazartesi gününden itibaren ‘teve2‘ olarak yayınına devam edecek. Öte yandan TV2’nin konseptinde de önemli değişim yaşanacak. Tematik kanal niteliğinde yayınlar yapan TV2, bundan sonra daha genele hitabeden programlarla yoluna devam edecek.

ADINI FERİHA KOYDUM’UN TEKRARLARI DA TV2’DE OLACAK

Derya Baykal ve Armağan Çağlayan gibi isimleri de bünyesine dahil eden kanalın yeni sezon yayın akışında ‘Adını Feriha Koydum dizisinin tekrarları yayınlanacak.

Kanlın sürprizleri bunlarla da sınırlı değil.  ‘İntikam Ateşi’ isimli yeni bir Hint dizisine de yer verecek olan TV2’nin yeni açılımının TV dünyasına ve reytinglere nasıl bir etki yapacağı şimdiden merak ediliyor.

Armağan Çağlayan’ın yeni programının adı belli oldu: Hepsi Bugün Oldu. Hafta içi 17:45’tecanlı olarak yayınlanacak olan programda 6 konu altı ünlü ile masaya yatırılacak.

Armağan Çağlayan’ın sunumuyla ekrana gelecek olan Hepsi Bugün Oldu’nun tanıtım videosu yayınlandı:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu