MagazinTelevizyon

Armağan Çağlayan ile İrem Derici gerilimi sürüyor, program bitti mi?

Armağan Çağlayan’nın programlar müdürü olduğu kanalda İrem Derici’nin yer aldığı o program sona mı eriyor? Derici, sunmuş olduğu “İrem Derici ile Eğlenmene Bak” program nedeniyle yapımcıya tazminat ödeyebilir. İddialara göre “Hastayım” diyerek program sunmayan İrem Derici aynı günün akşamında Bodrum’da konser verdi. Bu durumu duyan yapım şirketi ünlü şarkıcıya tazminat davası açma kararı aldı.

Güneş gazetesi Ahmet Doğan’ın haberine göre şarkıcı İrem Derici’yi zor günler bekliyor. Hastalık nedeniyle programın çekimlerine katılmayan İrem Derici’nin aynı günün akşamında Bodrum’da konser verdiği iddiası ile programın akıbeti tehlikeye girdi. Kanal D’de Projelerden Sorumlu olan ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan ile İrem Derici’nin arasındaki gerilim tırmanmaya devam ediyor.

Kanal D’de yayınlanan eğlence-yarışma programı İrem Derici ile Eğlenmene Bak adlı programda sunuculuğu üstlenen Derici’nin sık sık çekimlerini iptal ettiği ve bahaneler sunarak programa gelmek istemediği öne sürüldü. Yapım şirketinin artan bahanelerin ve çekimlerin aksamasıyla birlikte İrem Derici’ye dava açma kararı aldığı iddia ediliyor.

Armağan Çağlayan, isim belirtmeden sosyal medya hesabından ateş püskürdüç Çağlayan Twitter hesabından “Allah Islah etsin. Tez vakitte. Öyle bir isme denk geldim ki bugüne kadar çalıştığım tüm ünlülerden özür dilerim” diyerek tepkisini dile getirdi.

blank

 

Gonca Vuslateri’nden Armağan Çağlayan’a destek…

Takipçilerinden de Çağlayan’a destek mesajları geldi. Bu desteklerden biri de oyuncu Gonca Vuslateri’nden geldi. Vuslateri, Çağlayan’a destek olma açısından şu paylaşımda bulundu: “Yaptigi hic bir is tutmuyor.. Son nefesine kadar de hababam görüşme.. büyük çöküş ve hırs hikayesi…”

blank

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu “Çağlayan ayıp etti”

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu konuyla ilgili olarak Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Beyaz Magazin programında konuştu. Çağlayan’ın büyük bir yönetici ayıbına imza attığını söyleyere bu durumun Kanal D’ye hiç yakışmadığını belirten Eyüboğlu, “Bu çalıştığı sanatçının kulis bilgilerini paylaşmakla aynı şeydir. Eğer İrem Derici’yi beğenmiyorsanız, çağırırsınız sözleşmesini feshedersiniz, yerine birini bulursunuz. İrem Derici’yi Türkiye sunucu olarak tanımadı. Kendisi şarkıcıdır. Siz ondan aldınız bir sunucu yaratmaya kalktınız ama beceremediniz. Reyting başarısı da yok programın. Kurtulmak istiyorsunuz ama ayıp olur diyorsunuz. Gayet tabi ayıp olur.” diyerek çıkıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu