Televizyon

Armağan Çağlayan, O Bana Çok Benzer ile ekranlara dönüyor

Show TV şaka programlarına meydan okuyor, Kahkaha dolu yepyeni bir şaka programı çok yakında ekrana gelmeye hazırlanıyor. “O Bana Çok Benzer” isimli şaka programının yapımcılığını Formed üstlenirken; sunuculuğunu ise uzun süredir ekrandan uzak kalan Armağan Çağlayan üstleniyor.

Yapımcılığını FORMED’in üstlendiği, Show TV’nin yeni şaka programı “O Bana Çok Benzer” 16 Temmuz Cumartesi günü saat 21.45’te Show TV’de başlıyor! ABD’nin en çok izlenen programlarından “I Get That a Lot”ın Türkiye uyarlaması olan “O Bana Çok Benzer” de Türkiye’nin en ünlü isimleri, günlük hayatta karşımıza çıkan işlerde çalışacak ve gelen müşterileri şakalayacak.

Destekten TR

“O Bana Çok Benzer”in her bir bölümünde ünlü isimleri, satış görevlisi, aktar, kasap, kasiyer gibi işlerde göreceğiniz programda; 12 gizli kamera ve her yere gizlenmiş 24 mikrofon sayesinde de alışverişe gelen müşterileri satıcı olduklarına inandırarak eğlenceli zaman geçirecekler.

Destekten TR

Yapımcılığını Armağan Çağlayan’ın yaptığı “O Bana Çok Benzer” 16 Temmuz Cumartesi günü saat 21.45’te Show TV’de izleyicileriyle buluşacak.

Destekten TR

İşte “O Bana Çok Benzer”in İlk Bölüm Tanıtımı için TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR