Televizyon

Armağan Çağlayan ve Sibel Üresin arasında canlı yayında gergin anlar

Yaptığı köşeli  ve ses getiren açıklamalar ile gündeme gelen Sibel Üresin, Armağan Çağlayan’ın sunduğu Teve2’de yayınlanan ‘Hepsi Bugün Oldu’ programına konuk oldu. Programda konuşmalar yerini tartışmaya bıraktı. Sibel Üresin, dizilerin çocukları ve toplumu yanlış etkilediğini söyleyince; Çağlayan “Bu iddianıza katılmıyorum” dedi. Bu andan sonra stüdyoda olanlar oldu.

Üresin’e Giresun’da yaşanan taciz olayını örnek gösteren Armağan Çağlayan “Sizce o hoca dizileri mi izleyip bunu yaptı?” diye sordu.

“BAŞÖRTÜLÜYÜM DİYE Mİ BU ÖRNEĞİ VERDİN?” ÇIKIŞI

Çağlayan’ın bu sorusu karşısında bir hayli gerildiği gözlenen Üresin, “Siz niçin başörtülüyüm diye bana hoca örneğini veriyorsunuz. Bu ayrımı yaparak benimle konuşmanız son derece yanlış” dedi. İkili arasındaki tartışmanın şiddeti her geçen saniye daha da yükseldi.

Hafta içi her akşam teve2 ekranlarında yayınlanan ve Armağan Çağlayan’ın sunduğu “Hepsi Bugün Oldu” programına yazar ve aile danışmanı Sibel Üresin katıldı. Dizilerin çocukları ve toplumu yanlış etkilediğini söyleyen Üresin’e Çağlayan. gerçek hayattan bir örnek sordu. “Küçük yaşta çocukların cinsel tacize uğramasından da aynı derecede rahatsızlık duyuyor musunuz” sorusunu yönelterek Giresun’da çocuklara cinsel istismarda bulunan hoca örneğini veren Çağlayan’a Üresin, “Niçin ben başörtülüyüm diye bana hoca örneği veriyorsunuz?” diyerek Çağlayan’ı kızdırdı. Çağlayan, Üresin’e “Mevzuyu çarpıtıyorsunuz, sizi bu şekilde yargılamak benim haddim değil” diyerek tartışmaya son verdi.

https://www.youtube.com/watch?v=HLG4d-m78qk#action=share

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu