MagazinYoutube

Armağan Çağlayan’ın tüyler ürperten cinayete karşı tavrına tepkiler yükseliyor

‘Çatlak Şanzel’ lakaplı şarkıcı Şanzel Çetin, Armağan Çağlayan’ın YouTube’daki programına konuk oldu. Şanzel’in bir doktoru öldürdüğünden bahsettiği program tepkilere neden olurken Armağan Çağlayan’ın cinayete gülerek karşılık vermesi tepkilere neden oldu.

HUKUKÇULARDAN SOSYAL MEDYADA TEPKİLER GELİYOR

Kamuoyunda ‘Çatlak Şanzel’ ismiyle bilinen şarkıcı Şanzel Çetin, Armağan Çağlayan’ın YouTube’daki programında tepki çeken ifadeler kullandı.

Sosyal medya konuya tepkiler yükseldi. “cinayetegülünmez” şeklindeki etiketle yapılan paylaşımlarda Armağan Çağlayan’a tepkiler vardı…

İşlediği bir cinayeti açıklayan Şanzel, babaannesinin ölümünden sorumlu tuttuğu doktoru nasıl öldürdüğünü anlattı.

Çatlak Şanzel, hayatındaki en önemli kişinin babaannesi olduğunu, bu sebeple vefatının onu deliye döndürdüğünü, dedesinin beylik tabancası ile yanlış ameliyat ettiğini iddia ettiği doktora 3 kez ateş ettiğini, bir kurşunun denk gelerek doktorun ölümüne neden olduğunu söyledi.

Doktoru öldürmesinin ardından 36 sene hapis cezası aldığını açıklayan Çetin, yaşının 18’den küçük olması, cezaevindeyken başka suça bulaşmaması ve üniversitesi kazanmış olması gibi etkenlerle 7 yıl 2 ay hapiste kaldığını söyledi.

“ONDAN SONRA ALIŞKANLIK YAPTI”  İTİRAFI TEPKİ ÇEKTİ

Çetin, cinayeti ti’ye alarak şöyle devam etti:”Ondan sonra alışkanlık yaptı, birkaç kere de yaralamadan girdim.”

Şanzel Çetin’in bu ifadeleri sosyal medyada büyük tepki toplarken, Çetin’in sözlerine kahkaha atan Armağan Çağlayan da eleştiri oklarının hedefi oldu.Gelen tepkiler üzerine Çatlak Şanzel hashtag’i, Twitter gündeminde ikinci sıraya kadar yükseldi.

‘Neredesin’ şarkısı ile ülkede ve internette gündem olan şarkıcı, Ankara’da çeşitli mekanlarda sahne alıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu