Medya

Artı 1 TV için yolun sonu mu?

Kurulduğu 2013 yılı Nisan ayından itibaren sürekli  istifalar ve ekonomik sorunlarla medya dünyasının gündeminde yer alan TV kanalı Artı 1 TViçin yolun sonu göründü haberleri yapılıyor.

Kurulduğu günden bu yana bir türlü istikrarı yakalayamayan Artı 1 TV’ de sunucusundan program yapımcısına, genel yayın yönetmeninden muhabirine kadar pekçok medya çalışanıo işe başlayıp kısa sürede istifa etti ya da işine son verildi. Artı 1 televizyonundan alacaklı olan çalışanların geçtiğimiz günlerde kanalın hemen hemen tüm cihazlarına haciz yoluyla el koydurttuğu bildiriliyor.

Sansürsüz.com’un haberine göre, maaşlarını alamadığı için kanala gitmeyen, içeride parası kaldığı için mecburen işe giden, gitmeyince “gelmedin diye kovulan” gazetecilerin dramıyla anılan Artı 1 TV’nin Ayazağa Köyü Kemerburgaz Yolu No:26 Şişli/İstanbul adresindeki binası şu sıralarda  çok sayıda avukat ve polisten geçilmiyor.

Eski çalışanlar, alacakları tahsil edemeyince mahkemeye başvurmuş ve haciz işlemi kararı aldırtmıştı. Kanaldaki bilgisayar ve kameralara el konulduğu öğrenildi.

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı