Magazin

Asena Atalay’dan Şükran Ovalı ile evlenen Caner Erkin’e icra şoku

Caner Erkin’in evlenmesinin ardından üst üste tepkileri ile dikkat çeken Asena Atalay şimdi de icra takibi başlattı. 2 Ocak tarihinde oyuncu Şükran Ovalı ile dünya evine giren Milli Futbolcu Caner Erkin icra takibi talebine cevaben karşı dava açmaya hazırlanıyor. Eski eş ile süren nafaka tartışmasında gelinen son nokta ne oldu? Ayrıntılar haberimizde…

Asena Atalay 120 bin liralık nafakayı ödemediği iddiasıyla eski eşi Caner Erkin’e icra takibi başlatınca ünlü futbolcu, eski eşi Asena Atalay’a nafaka parasını kuruşuna kadar ödediğini açıkladı.

Destekten TR

Caner Erkin, ayrıldığı eşi Asena Atalay’a aylık 10 bin lira nafakanın tümünü banka aracılığı ile göndermediği için haksız duruma düştüğünü belirterek paranın bir kısmını banka yoluyla bir kısmını ise elden ödediğini açıkladı. 29 Ocak 2016 tarihinde anlaşmalı olarak İstanbul 2. Aile Mahkemesi’nde boşanan Atalay-Erkin için Mahkeme, Caner Erkin’in, oğlunun annesi Asena Atalay’a ayda 10 bin lira yoksulluk nafakası ödemesine karar vermişti. Asena Atalay ise bu paranın Caner Erkin tarafından ödenmediğini ileri sürerek icra takibi davası başlattı.

Destekten TR

Daha önce de sunuculuğunu yaptığı magazin programında “Caner’in evlilik haberini sunmam” diyerek tepkisini gösteren Asena Atalay şimdi de icra davası ile gündeme geldi.

Destekten TR

HaberTürk’ün haberine göre; Asena Atalay, Caner Erkin’in yoksulluk nafakasını ödemediğini ileri sürerek avukatı aracılığıyla 5 Ocak’ta İstanbul İcra Müdürlüğü’ne başvurdu. Atalay, 4 Şubat 2016-05 Ocak 2017 arasındaki 12 aylık yoksulluk nafakası olan 120 bin lira ve 5 bin liralık faizi ödenmesi için Caner Erkin hakkında icra takibi başlattı.

Caner Erkin’den karşı atak!

Asena Atalay’ın suçlamalarını kabul etmeyen ünlü futbolcu Caner Erkin de icra takibinin ve karara aykırı düzenlemiş olan ödeme emrinin iptal edilmesi için avukatı aracılığıyla İstanbul İcra Hukuk Mahkemesi’ne başvurdu. Erkin, yoksulluk nafakası aylık 10 bin liranın bir kısmını elden bir kısmını da banka yoluyla her ay ödediğini iddia ederek ödemelerle ilgili banka dekontlarının bulunduğunu belirtti ve eski eşine elden para verdiğine dair tanıkların dinlenmesini istedi. Erkin ayrıca icra emrinin iptaline, yargılama giderlerinin de Atalay’a yükletilmesine karar verilmesini talep etti.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR