Televizyon

Asena TV programı sunacak… Hangi kanalla anlaştı?

Uzun süredir ekranlarda görünmeyen Asena yeni bir TV programıyla ekranlara dönüyor. Asena, ekim ayında Show TV’de yayınlanacak olan “Asena ile Bir Düğün Hikayesi” programıyla sevenlerinin karşısına çıkacak. Programda, evlenecek çiftlerin hikayelerini ekrana taşınacak.

Eşi Hasan Dere ile birlikte Almanya’da sahibi oldukları eğlence mekanlarınının her detayı ile ilgilenen Asena, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Ekim ayında Show TV’de yayınlanacak olan “Asena ile Bir Düğün Hikayesi” programıyla sevenlerinin karşısına çıkacak olan Asena, evlenecek çiftlerin hikayelerini ekrana taşıyacak.

EKRANLARDA UZUN SÜRE YOKTU

Programın yeni tarzı ve konsepti ile ilgili konuşan Asena, “Karantinayı çalışarak geçirdim. Evdeyken sürekli yeni projeler ürettim. Düğün yapacak çiftlerle konuşup, onların hayalindeki düğün konseptini yakalamaya çalıştım. Yeni sezona hazırız. Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi özledik” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu