Medya

Asım Can Gündüz’ün oğlu, Ayşe Arman’ın kendisiyle yaptığı röportaja itiraz etti

Ayşe Arman’ın Hürriyet gazetesi için hayatını kaybeden başarılı müzisyen Asım Can Gündüz’ün oğlu Evrencan Gündüz ile yaptığı röportaja itiraz geldi. Evrencan Gündüz, Ayşe Arman’ın kendisiyle yaptığı röportajda maksadını aşan başlık içerik yayınladığını duyurdu. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Gündüz’ün açıklaması Ayşe Arman’ı zor durumda bıraktı. Sosyal medyada da Ayşe Arman’a tepkiler vardı.

AYŞE ARMAN’A SİTEM ETTİ

Evrencan Gündüz, yaptığı açıklamada Ayşe Arman’ın sadece kişisel merakını gidermek için kendisine sorduğu bazı sorulara verdiği cevapların röportajda kullanılmasına sitem etti. Ayşe Arman’ın röportajda kullandığı bazı ifadelere kişisel kanaatini eklediğini ifade eden Evrencan Gündüz, yapılan işin babası Asım Can Gündüz’ün anısına yakışmadığını dile getirdi.

“HİÇ KİMSE BABAMLA İLİŞKİMİZİ ÖLÇEMEZ!”

Evrencan Gündüz, yazılı açıklamasında”Babamla ilişkimiz özel bir ilişkidir ve hiç kimse bizim ilişkimizi değerlendirme ve ölçme yetkisine sahip değildir. Ben her zaman babasıyla gurur duyan ve onun sevgisini yaşatmaya ve yaymaya çalışan bir insan olarak yaşamıma devam edeceğim.” ifadelerine yer verdi.

blank

Ayşe Arman’ın Evrencan Gündüz röportajında kullandığı “Benimki iyi bir insandı ama iyi bir baba değildi” başlığı dikkat çekmişti.

ERSOY DEDE: “ŞAŞIRT BENİ AYŞE ARMAN”

Star gazetesi yazarı ve Kanal 24 programcısı Ersoy Dede, Evrencan Gündüz’ün söz konusu açıklamasına dikkat çekerek Ayşe Arman’a gönderme yaptı. Ersoy Dede, sosyal medya hesabından Ayşe Arman için “Şaşırt beni Ayşe Arman.. Bir kere de şaşırt be anacım..” diye yazdı.

İşte, Evrencan Gündüz’ün Ayşe Arman’ın röportajına yönelik olarak yaptığı o açıklamanın metni:

blank

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu