Magazin

Aşk Doktoru bile Beren Saat ile Kenan Doğulu’nun aşkından ümidini kesti…”Ayrılmak bu kadar zor mu?”

Posta gazetesi yazarı Aşk Doktoru adıyla bilinen Memhet Coşkundeniz, evliliklerinde sorun yaşadıkları iddia edilen Beren Saat ile Kenan Doğulu'nun durumunu masaya yatırdı.

İlişkiler uzmanı Mehmet Coşkundeniz, Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun evliliğinden/aşkından ümüdini kesmişe benziyor. Aşk Doktoru adıyla bilinen ilişkiler konusundaki yorum ve yazılarıyla tanınan Mehmet Coşkundeniz, Posta gazetesindeki köşesinde Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun evliliklerinde geldiği son noktayı kaleme aldı. İpuçlarını değerlendiren Aşk Doktoru, bu saatten sonra en doğru olan yolun ünlü ikilinin yollarını ayırması olduğunu yazdı.

İşte, Aşk Doktoru’nun “Ayrılmak bu kadar zor mu?” başlıklı yazısında dikkat çeken o ifadeler:


 

Beren Saat’in eşi Kenan Doğulu’nun doğum gününü kutlamak amacıyla yaptığı ‘ayrılık manifestosu’ şeklindeki paylaşım, son yıllarda gördüğüm en büyük isyandı.

Hayır, Beren Saat’in isyanı kendisine ihanet eden eşine değil. O defter çoktan kapanmış. Hatta ihanet, bütün yaşananların yanında bir teferruat olarak kalmış. Beren Saat, eşi ile kurdukları dünyanın yerle bir olmasına, bu nedenle yaşadığı devasa hayal kırıklığına, bundan sonra kimseye güvenemeyecek, bağlanamayacak olmasına isyan ediyor asıl. Bu yüzden “Boşanmak işin en kolay yanı” diyor… Boşanmak kolay ama ayrılmak zor…

Belli ki Kenan Doğulu, ‘masumiyetini kaybettikten sonra’ kendini affettirmek için epey uğraşmış. Belli ki, Beren Saat de bunun için ona fırsat vermiş.

Ama olmamış işte, o vazo bir kez kırıldı mı bir daha tamir olamıyor. Beren Saat aklının kabul ettiği ayrılığı, kalbine kabul ettirmekte zorlanıyor. Çünkü yeniden aynı şeyleri yaşamaktan korkuyor. İlk büyük aşkını trafiğe kurban veren, eşini ise ihanetle kaybeden Beren Saat, bir büyük kaybı daha kaldıramayacağını düşünüyor. Bu yüzden bir çırpıda gidemiyor… Ama ben biliyorum, bir sabah çok ferah bir şekilde uyanacak. Kendini çok rahatlamış hissedecek. Aklında bitirdiğini, kalbinin de kabul ettiğini görecek. Kısacası iyileşecek. İşte o zaman gidecek…

ZORLAMANIN ALEMİ YOK

Peki Kenan Doğulu neden tüm bunlara katlanıyor? Belli ki artık bu evlilik yürümeyecek, buna rağmen neden ısrar ediyor? Çünkü erkekler ayrılık gibi zor duygusal tecrübeler karşısında korkuya kapılırlar.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı