Televizyon

AŞK-I MECNUN’ UN HEDEFİ TELEVİZYON

blank

Dizi ve sinema oyuncusu Elif Tayhan ve Kerem Baydar tarafından kurulan Tiyatro Yok Ki’nin sahneye koyduğu Aşk-ı Mecnun oyunu dün Sarıyer Belediyesi Kültür Merkezi Nejat Uygur Salonu’nda birçok ünlünün ve izleyicinin katılımıyla sahne aldı.

Elif Tayhan, ‘Tiyatro izleyicileri televizyonda dizilere nasıl bağlılarsa tiyatro oyunumuz Aşk-ı Mecnun’a da öyle bağlanacaklar. Oyunun başından sonuna kadar iki dakika ara vermeden izleyicileri gülme krizine sokuyoruz. Aşk-ı Mecnun oyununu televizyona da taşımayı düşünüyoruz. Birkaç kanalla görüşmelerimiz devam ediyor. ’dedi

Aşk-ı Mecnun oyununda yer alan son zamanlarda adından medyada sıkça söz ettiren deneyimli oyuncu Elif Tayhan’nın yanı sıra oyuncu Kerem Baydar, Best Model Dünya İkincisi oyuncu İbrahim Gayberi, Best Model ve oyuncu Nil Ateş ile Ayşegül Akbıyık yer aldı. Oyunda yer alan İbrahim Gayberi’yi izlemeye gelen ve pasta sürprizi yapan organizatör Erkan Özerman dakikalarca kahkahalara boğuldu.

Best Model Türkiye Birincisi Sezgi Sena Akay’ın da izlediği oyunda Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç oyunun sonunda oyunculara çiçek verdi.  Sarıyer Belediyesi Kültür Merkezi’nde oynanan oyunda izleyiciler salona sığmayınca sandalye takviyesi yapıldı.  Oyunu izleyenler arasında değerli köşe yazarı ve program sunucusu Yüksel Aytuğ ile eşi de vardı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu