Dizi TV

Aşk Laftan Anlamaz 6. bölüm fragmanında büyük şok

Show TV ekranlarının yaz dizilerinden en dikkat çekeni olan Aşk Laftan Anlamaz yayınlanan yeni bölümüyle yine reyting rekorları kırmayı başardı. Başrollerinde Burak Deniz ve Hande Erçel’in yer aldığı diziyle ilgili en merak edilen sorular arasında Aşk Laftan Anlamaz 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu yer aldı. Diziyle ilgili tüm detayları Medyabey.com’da bulabilirsiniz.

Aşk Laftan Anlamaz 6. Bölüm fragmanında yaşananlar gerilimin iyice artmasına sebep oluyor. Murat’ı Didem ile gören hayat büyük bir şaşkınlık yaşar. Öte yandan Murat da Hayat’ı Cenk ile görünce ortalık iyice karışmaya başlar. Bu sebeple ikili arasına duvarlar örülür. Hayat yaşadığı olayları Murat’tan saklamaya başlar. Murat ve Didem’in gazetedeki samimi pozları farklı bir gerilimin yaşanmasına sebep olur. Fotoğrafları gören Azime heyecanla Didem’i tanımak ister. Aşk Laftan Anlamaz 6. bölüm fragmanı yeni gerilimleri arttırır. 

Üstelik Hayat, yaşadığı kötü olayı Murat’tan saklar. Didem ve Murat’ın göl evinde çekilen samimi pozları gazeteleri doldurur. Azime bunun üzerine heyecanlanır ve Didem’le tanışmak ister. Murat ise son derece sinirlidir ve kendini aklamaya çalışır. Sarte, konsept fikri için çalışmalara devam etmektedir. Murat ve Doruk, tasarımcılardan gelen hiçbir fikri beğenmedikleri için iş başa düşer. Tuval ve Hayat da ekibe dahil olur. Murat, Tuval sayesinde fotoğrafları kimin basına verdiğini öğrenir. Doruk, Hayat’ın yaşadıklarını biliyordur. Bunu abisiyle paylaşıp Cenk’in gerçek yüzünü gösterecek midir?..

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 6. BÖLÜM FRAGMANI

Suna, Didem’den kurtulmak için Hayat’ı arar. Murat’a bir kez daha yalan söylemek zorunda kalan Hayat, soluğu Suna’nın evinde alır. Didem’in yine bir olay yaratacağını düşünürken üzgün yüzüyle karşılaşır. Didem her şey için çok pişman olduğunu söyler ve Hayat’tan özür diler. Ertesi gün mutlu bir şekilde işe gelen Hayat, Murat’ın soğukluğuyla karşılaşır. Çünkü Hayat’ın dün söylediği küçük yalanı öğrenmiştir.

HAYAT MURAT’IN PEŞİNE DÜŞÜYOR

Hayat, Murat’ın gönlünü almaya çalışmaktadır. Doruk, bir iş anlaşmasının ortasındayken, sözleşmedeki bir açığı fark eden Murat’la karşı karşıya gelir. İki kardeş ilk kez kavga ederler. Doruk son derece sinirlidir. Murat ise üzüntüsünü belli etmemeye çalışır.

MURAT VE HAYAT ATIŞMASI SÜRÜYOR

Didem’in doğum günü için tüm ekibin dahil olduğu bir etkinlikte, Murat ve Hayat aynı takıma düşerler. Didem’in Cenk adındaki arkadaşı ise sürekli Hayat’ın peşindedir. Durumu fark eden Murat iyice gerilir. Fakat Cenk pes etmez. Hayat kendini korumaya çalışsa da ondan kurtulamaz. Yanlış anlaşılmalar daha büyük gerilimlere sebep olacaktır. 

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 5. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

AŞK LAFTAN ANLAMAZ KONUSU

Zengin senaryosu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin başrollerinde Hande Erçel ve Burak Deniz yer alıyor. Sarsılmaz ailesinin veliahtı olan Murat Sarsılmaz bir gün sürpriz bir şekilde Hayat’la karşılaşır. Hayat Giresun’da dünyaya gelmiştir ve iki arkadaşıyla beraber yaşamaktadır. Murat ve Hayat’ın ilk karşılaşması biraz kavgalı olsa da daha sonra ikili arasında yaşanan olaylar işin seyrini değiştirir.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ OYUNCULARI

Oyuncular: Hande Erçel, Burak Deniz, Oğuzhan Karbi, Merve Çağıran, Özcan Tekdemir ve Demet Gül

Senarist: Nuray Uslu, Aylin Eren, Yusuf Kürşad
Yönetmen: Bahadır İnce
Yapımcı: Burak Sağyaşar

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 6. BÖLÜM FRAGMANI

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı