Yerli Dizi

Aşk Laftan Anlamaz dizisiyle ilgili flaş gelişme!(M.Bey/Özel)

MEDYABEY-ÖZEL

Show TV’nin sevilen dizisi Aşk Laftan Anlamaz dizisiyle ilgili flaş gelişme…Medyabey’e gelen kulis haberlere göre dizinin senaryo ekibinin değişeceği önemli dizi projelerinin senaryo ekibinde çalışan Makbule Kosif’in Aşk Laftan Anlamaz’ın senaryo ekibinde yer alacağı konuşuluyor.

Makbule Kosif ile birlikte  Eda Tezcan’ın da Aşk Laftan Anlamaz’ın senaryo ekibinde görev alacak. Bilindiği gibi Eda Tezcan, ATV’de yayınlanan Diğer Yarım adlı dizinin senaryo ekibinde yer almıştı.

Show TV’de yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Hande Erçel ve Burak Deniz başrolleri paylaşıyor. Bi yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizi, aldığı reytinglerle Türk izleyicisinin dikkatini çekmeyi başardı.

Aşk Laftan Anlamaz dizisiyle adı geçen senaryo yazarı Makbule Kosif, Anadolu Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü’nden mezun oldu. Makbule Kosif; Kiraz Mevsimi, Günahkar, Bir Aşk Hikayesi, Kızım Nerede, Masumlar, Karamel, Dantel, Zeliha’nın Gözleri, Leyla,Yaşanmış Şehir Hikayeleri, Sev Kardeşim, Doktorlar, Ah Polis Olsam,Üç Kadın, Camdan Pabuçlar, Berivan, Aşk Hırsızı, Hicran, Zeynep ve Deli Divane dizilerinin senaryolarının yazımında görev aldı. Kosif, ayrıca Aşk Aynı Adreste adlı televizyon filminde yardımcı yönetmen olarak görev aldı.

MEDYABEY-ÖZEL

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu