Dizi TV

Aşk Laftan Anlamaz oyuncularıyla dikkat çekiyor!

Her hafta çarşamba günü Show TV ekranlarında yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz kısa sürede izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı. Yayınlanan son bölümüyle ilgili reyting sıralamasında ikinci olan dizi yayınlanan her bölümüyle izleyicileri ekran başına kitliyor. Aşk Laftan Anlamaz oyuncuları arasında Hande Erçel ve Burak Deniz gibi genç isimler yer alıyor. Diziyle ilgili tüm detayları Medyabey.com’da bulabilirsiniz.

Son bölümde Murat’ı Didem ile gören hayat büyük bir şaşkınlık yaşar. Öte yandan Murat da Hayat’ı Cenk ile görünce ortalık iyice karışmaya başlar. Bu sebeple ikili arasına duvarlar örülür. Hayat yaşadığı olayları Murat’tan saklamaya başlar. Murat ve Didem’in gazetedeki samimi pozları farklı bir gerilimin yaşanmasına sebep olur. Fotoğrafları gören Azime heyecanla Didem’i tanımak ister. Aşk Laftan Anlamaz 6. bölüm fragmanı yeni gerilimleri arttırır. 

AŞK LAFTAN ANLAMAZ OYUNCULARI

Show TV ekranlarının yaz dizilerinden en dikkat çekeni olan Aşk Laftan Anlamaz yayınlanan yeni bölümüyle yine reyting rekorları kırmayı başardı. Başrollerinde Burak Deniz ve Hande Erçel’in yer aldığı dizi yayınlandığı günden beri dikkatleri üzerine çekti. Dizide Oğuzhan Karbi, Merve Çağıran, Özcan Tekdemir ve Demet Gül gibi ünlü isimlerde yer aldı.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 5. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

AŞK LAFTAN ANLAMAZ KONUSU

Zengin senaryosu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin başrollerinde Hande Erçel ve Burak Deniz yer alıyor. Sarsılmaz ailesinin veliahtı olan Murat Sarsılmaz bir gün sürpriz bir şekilde Hayat’la karşılaşır. Hayat Giresun’da dünyaya gelmiştir ve iki arkadaşıyla beraber yaşamaktadır. Murat ve Hayat’ın ilk karşılaşması biraz kavgalı olsa da daha sonra ikili arasında yaşanan olaylar işin seyrini değiştirir.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ OYUNCULARI

Oyuncular: Hande Erçel, Burak Deniz, Oğuzhan Karbi, Merve Çağıran, Özcan Tekdemir ve Demet Gül

Senarist: Nuray Uslu, Aylin Eren, Yusuf Kürşad
Yönetmen: Bahadır İnce
Yapımcı: Burak Sağyaşar

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 6. BÖLÜM FRAGMANI

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı