Dijital PlatformlarFragmanlarYerli Dizi

Aşk Laftan Anlamaz’ın 12 bölümünde Murat Hayat’ın oyununu farkediyor

Show TV’nin sevilen dizisi Aşk Laftan Anlamaz bu akşam saat 20:00’de 12. bölümüyle ekrana gelecek. Aşk Laftan Anlamaz’ın yeni bölümünde neler olacak? Murat, Hayat’ın oynadığı oyunu farkedecek mi sorusu cevabını bulacak. Sevilen dizinin 12. bölümün 2. tanıtımının ardından 3. fragmanı da yayında.

İşte, Aşk Laftan Anlamaz’ın yeni bölümü 12. bölümünde yaşanacaklarla ilgili detaylar haberimizde…

MURAT, HAYAT’IN OYUN OYNADIĞINI FARKEDİYOR

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 12. bölümünde; Hayat, Murat’ın kendisine açılacağını düşünürken Murat tamamen farklı bir tepki verir. Çünkü Hayat’ın oyun oynadığını anlamıştır. Fakat bir itiraf beklediği için asla açık vermez. Parti sonrası Doruk’u eve bırakma görevi Aslı’ya kalır. Sarsılmazlar’da uyuyakalan Aslı, sabah uyandığında karşısında Derya’yı bulur. Didem, Hayat’ın Murat’a yerleştiğini düşünmektedir. Murat’ın kulağına da Hayat’ın İbrahim’le yaşadığı bilgisi gitmiştir. Durumlar iyice karışınca Tuval kendince durumu kurtarır. Sarte’nin yaklaşan lansmanı için yaptıkları çalışmalar çalınır. Şirket büyük zarara mı uğrayacaktır, yoksa bir mucize gerçekleşecek midir?

GEÇEN BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Takipçileriyle 11’inci randevusna çıkan Aşk Laftan Anlamaz’da olaylar şöyle gelişti: Aslı ve İpek, Hayat’a öğrendiklerini anlatırlar: Didem’in hamileliği yalandır. Fakat hiçbir kanıt bulamadan Didem sahte bir düşük yapmıştır. Kızlar işin peşini bırakmasalar da sonuç nafiledir. Her şey normale döndükten sonra Hayat, Murat’ı kıskandırmaya çalışır. Kızlar ve Tuval de bu oyuna dahil olurlar.

Yapımcılığını, Bi Yapım’ın üstlendiği, başrollerini; Hande Erçel ve Burak Deniz’in paylaştığı “Aşk Laftan Anlamaz” bu akşam saat 20.00’de yeni bölümü ile Show TV’de izleyicileriyle buluşacak.

Aşk Laftan Anlamaz 12. bölüm 3. tanıtımı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu