Yerli Dizi

Aşk Mantık İntikam dizisinden beklenen kötü haber

Ünlü oyuncu Burcu Özberk’in yer aldığı Fox TV’de yayınlanan  Aşk Mantık İntikam dizisi geçen yaz başlayıp devam etti. Ancak dizi için final kararı verildi. İlhan Şen ve Burcu Özberk’in başrolündeki dizi kısa süre sonra final yapacak.

İlhan Şen ve Burcu Özberk’i buluşturan Aşk Mantık İntikam dizisiyle ilgili son dönemde final söylentileri kulaktan kulağa yayılıyordu. Birsen Altuntaş’ın Instagram paylaşımında yeni bir iddia ortaya atıldı.

Büyük prodüksiyonlu projeler arasında ayakta kalmayı başaran diziyle ilgili planlanan durum 39’uncu bölümde, yani mart sonu final yapması yönünde…

Bu arada dizinin yapımcısı Yağmur Ünal cuma akşamları ilginç bir durum yaşıyor. Başarılı yapımcı babası usta aktör Cihan Ünal’la rakip oldu. Cihan Ünal’ın başrolünü oynadığı “Yalnız Kurt” dizisi de cuma akşamları yayın hayatına başlamıştı.

​​

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu