Televizyon

Aşkı Roman yapımcıları o haberleri yalanladı

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu evlilik programı Evleneceksen Gel’in meşhur damat ve gelin adaylarından Solmaz, Kaan ve Nurullah’ın da yer aldığı Aşkı Roman dizisi ile ilgili yapılan haberlere yapımcısından açıklama geldi. Aşkı Roman dizisinin yapımcısı yayından kaldırıldığı haberlerine tepki gösterdi.

Tanıtımlarında büyük ses getiren, ilk bölümüyle de reytinglerde üst sıralarda yer alan Aşkı Roman dizisi hakkında çıkan spekülasyonlara son nokta koyuldu.  Aşk-ı Roman dizisinin yayınına son verilip, TV8 yönetiminin diziyi yayından kaldırma kararı aldığı iddia edilmesi ve bunun haber olarak yayınlanması üzerine  yapım şirketi haklarında çıkan bu iddiaları yalanladı ve açıklama yaptı. İşte o açıklama;

“Duyuru! Aşk-ı Roman’ın yayından kaldırılması hakkında çıkan maksatlı haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Dizimiz hafta içi her akşam olduğu gibi yarın da 18.45’te Tv8’de izleyicisiyle buluşacaktır. Dizimiz hakkında çıkan bu yalan haberlerle ilgili hukuki süreç başlatılacaktır. Başladığımız ilk günden beri desteğini esirgemeyen izleyicilerimize sonsuz teşekkür ederiz”

blank

Son olarak Zuhal Topal’la programının fenomeni Hanife de kadroya dahil oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu