Reklam

Askıda Kitap… Her kitap Anadolu’da yeni bir hayat

212 İstanbul Power Outlet’te yazarlar kitaplarını imzalıyorlar, satılan her kitap karşılığında bir kitap Anadolu’daki çocuklara bağışlanıyor.Yazarlar kitaplarını imzalayarak bu sosyal sorumluluk projesine destek oluyor, siz de istediğiniz bir kitabı imzalatarak bu projeye destek olabilirsiniz.

 

22 Kasım – 21 Aralık tarihleri arasında 212 İstanbul Power Outlet’te gerçekleştirilecek “Askıda Kitap” sosyal sorumluluk projesi, birçok ünlü yazarı kitapseverler ile buluşturacak. Ünlü yazarlar 212 İstanbul Power Outlet’te avm ziyaretçileri ile buluşup kitaplarını imzalarken, imzalanan her kitap karşılığında yüz temel eserden bir kitap ise Anadolu’daki okullara bağışlanacak. Projenin web sitesi www.askidakitap.com üzerinden okul yetkilileri istedikleri kitapları ve adetlerini seçerek kitap isteğinde bulunabilecekler. Proje sonunda ne kadar çok kitap imzalanırsa, o kadar çok kitap Anadolu’daki çocuklara bağışlanacak.

212-avm2

Haydi sen de bir kitap imzalat, okuma kardeşliğini başlat…

AVM Partners tarafından yönetilen ve Power Outlet kavramını Türkiye ile ilk kez tanıştıran 212 İstanbul Power Outlet Etkinlikleri ve sosyal sorumluluk projeleri ile ziyaretçilerinin sosyal hayatlarına pozitif etki etmeyi amaçlıyor. 212 İstanbul Power Outlet, bu sosyal sorumluluk projesi ile de okuma bilincini arttırmayı ve Anadolu’da ihtiyacı olan okullara ve çocuklara yüz temel eseri ulaştırmayı hedefliyor. 22 Kasım – 21 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek bu sosyal sorumluluk projesi ile okuma bilincini arttıralım ve Anadolu’da ihtiyacı olan okullara ve çocuklara binlerce kitap ulaştıralım.

Etkinlik Programı:

22 Kasım Cumartesi – Nilgün Ilgaz

23 Kasım Pazar – Aydın Ilgaz

29 Kasım Cumartesi – Nilüfer Açıkalın

6 Aralık Cumartesi – Ebru Cündübeyoğlu

7 Aralık Pazar – Uğur Koşar

14 Aralık Pazar – Kahraman Tazeoğlu

20 Aralık Cumartesi – Kemal Siyahhan

21 Aralık Pazar – Yaşar İliksiz

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu