ManşetYerli Dizi

Aşkın Bedeli’nde başrol değişikliği

Star TV’nin gündüz kuşağında yayınlanan günlük dizisi Aşkın Bedeli yeni sezona başlıyor. Aşkın Bedeli, yeni sezonda yeni saatinde ekranda gelecek. Dizi hafta içi her gün  11.30’da ekrana gelecek. Aşkın bedeli’nin yeni sezondaki en önemli değişikliği başrol oyuncusu Deniz Bolışık ile ilgili. Dizide Sedef karakterini canlandıran Deniz Bolışık yeni sezonda olmayacak. Bu ayrılığın neden olduğu ise henüz belli değil. Daha önce de dizinin başrol oyuncusu Zeynep Aydemir diziden ayrılmıştı.

Destekten TR

Bolışık’ın yerine dizi kadrosuna dahil olan isim ise Burcu Gül Kazbek oldu.

Destekten TR

Başrollerini, Arda Öziri, Burcu Gül Kazbek, Yeşim Aliç, Tolga Akman, Emel Dede, Özgür Özberk, Ezgi Baran, Canan Öztürk, Belgin Alptekin, Halil Kumova, Hülya Aydın, Brad Berke Bayrak, Serap Önder, Erhan Mirahmetoğlu ve Gülşah Çomoğlu’nun paylaştığı dizi, kaldığı yerden devam ediyor.

Destekten TR

askin_bedeli

Aşkın Bedeli 390.bölüm konusu:

Şimal ve Emine ölümle burun buruna geliyor!

Sedef, Diyar’ın telefonuyla, Poyraz’ın yanına gitmek zorunda kaldığından, Şimal, Kudret ve Nagehan, son anda Sedef’e yakalanmaktan kurtulmuştur.

Şimal, Emine’ye, onu kaçırtanın Sedef olduğunu söyler ve onu Sedef’e karşı doldurmak için uğraşır. Bu sırada çay demlerken uyuya kalan Zeynel yüzünden, evin içine gaz dolar. Odada kilitli kalan Şimal ve Emine ölümle burun buruna gelir. İkili zehirlenmek üzeredir.

Kudret Haznedarlar’ın evinde, arsayı Poyraz’ın imzasını taklit edip satmak üzereyken, Sedef ve Poyraz eve gelir.

Gülnara, ölümle mücadele etmektedir. Emir ise vazgeçmeden Gülnara’yı aramaktadır. Yaman belki de öleceğini düşündüğü Gülnara için büyük bir fedakarlık yapmaya karar verir.

Tarih : 1 Eylül Salı

Saat : 11.30 – YENİ BÖLÜM – Hafta içi her gün
KÜNYE

OYUNCULAR:  ARDA ÖZİRİ (POYRAZ), BURCU GÜL KAZBEK (SEDEF), YEŞİM ALIÇ (BETÜL), TOLGA AKMAN (EMİR), EMEL DEDE (GÜLNARA), ÖZGÜR ÖZBERK (YAMAN), EZGİ BARAN (DİYAR), CANAN ÖZTÜRK (ZEHRA), BELGİN ALPTEKİN (ŞİMAL), HALİL KUMOVA (RÜSTEM), HÜLYA AYDIN (ELMAS), BRAD BERKE BAYRAK (UĞUR), SERAP ÖNDER (HAYRİYE), ERHAN MİRAHMETOĞLU (FERHAT), GÜLŞAH ÇOMOĞLU (DİCLE).

Yapım : Düş Gezginleri Film Yapım
Yapımcı : Nilgün Sağyaşar
Müzik : Ersin Bişgen
Senaryo : Deniz Aydenk,, Özgür Ağaolu, Filiz Terzi, Hande Öksüz, Fırat Aygün, Özkan Maho, Pervin Atamert
Yönetmen : Göksel Aydın – Canan Evcimen

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR