Magazin

Aşkın Nur Yengi ile Haluk Bilginer yeniden evlendi mi evlenmedi mi?

Aşkın Nur Yengi ile Haluk Bilginer arasında yeniden alevlenen aşk gündeme bomba gibi düştü. Gelen son haberlere göre; Haluk Bilginer ABD Miami’de eski eşi Aşkın Nur Yengi’ye evlenme teklif etti. Yengi de bu teklifi kabul etti. Magazin dünyasını sevindiren bu haber ardından bazı kaynaklarda çiftin evlendiği bazılarının ise henüz nikah masasına oturmadığı belirtiliyor. Hangisi doğru? Aşkın Nur Yengi ile Haluk Bilginer evlendi mi, evlenmedi mi?

2006 yılında ilk kez nikah masasına oturan ve altı yıl sonra boşanan Aşkın Nur Yengi yeniden birleşiyorlar. İkilinin aralarında yakınlaşma evliliğin sinyallerini veriyordu. Ancak yine de evlilik haberleri magazin dünyasında sevindirici bir şok etkisi de oluşturmadı değil.

Ünlü çift yeninden nikah masasına oturdu mu?

Boşandıktan sonra oyuncu Zerrin Tekindor ile aşk yaşamaya başlayan ve geçtiğimiz Mayıs ayında Tekindor’dan ayrılan Haluk Bilginer; kızlarıyla tatil yapmak için Amerika’ya gitti ve Miaimi’de eski eşi Aşkın Nur Yengi’ye yeniden evlenme teklifi etti. 2012 yılında boşanan çift 5 yıllık ayrılığın ardından yeniden dünyaevine girecekleri belirtiliyor.

İkilinin Mayıs ayından sonra yakınlaşması dikkat çekmişti. Birlikte kızlarının yanına tatile giderken Aşkın Nur Yengi tatilden önce eski eşinin evlilik teklif ederken hediye ettiği 300 bin liralık tektaşı takması da bu ayrıntılardan biriydi. Bazı haberlere göre çift Miami’de evlendi ve İstanbul’a döndükten sonra Bodrum’da kısa bir tatil yapacak. Ardından Londra’daki evlerine gidecekler. Çiftin nikah masasına oturup oturmadığı konusunda henüz net bir bilgi yok.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı